Strona główna 0_Slider Kto wygrał aromatyczną Kawę Świdnicką?

Kto wygrał aromatyczną Kawę Świdnicką? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Palarnia Blend wprowadza lokalną kawę, która będzie kojarzona ze Świdnicą. O samej mieszance, a także wiążącymi się z nią niespodziankami, opowiada jej właściciel – Paweł Żyłka.

Jest nam niezmiernie miło, że Świdnica będzie miała swoją własną kawę. Tym bardziej, że nie jest to sztucznie wykreowany produkt, a kawa wybrana przez świdniczan. Raz do roku, na Boże Narodzenie, robimy Kawę Świąteczną i za każdym razem są później pytania – gdzie ją można kupić? Stwierdziliśmy wspólnie, że dobrym pomysłem będzie zrobienie smacznej, ładnej i kolorowej paczki kawy, która będzie kojarzona z naszym miastem. Długo myśleliśmy nad etykietą, która byłaby kojarzona ze Świdnicą, a jednocześnie nie byłaby klasycznym widokiem na Katedrę i tak właśnie powstał dzik-kawosz. Dzik widnieje w herbie miasta oraz jest jednym z jego symboli, ma także swoją rzeźbę w centrum miasta – wyjaśnia Paweł Żyłka.

– Mieszanka Świdnicka jest taką kawą, jaką lubią nasi lokalni klienci – słodka, zbalansowana, z delikatną kwasowością, o zdecydowanych nutach czekoladowo-orzechowych. Składa się z trzech Arabik – z Gwatemali, Brazylii i Nikaragui. Przetestowaliśmy ją na wszelkie możliwe sposoby i w każdej bardzo nam smakowała. Będzie dostępna w ofercie Palarni Blend, na naszej stronie www.palarniablend.pl. Mamy nadzieję, że Mieszanka Świdnicka przypadnie Państwu do gustu – dodaje właściciel palarni.

Rozwiązanie konkursu
Pyszną świdnicką kawę można było wygrać w naszym konkursie. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Co najbardziej lubię w Świdnicy? Nagrody otrzymali: Magdalena Ciborowska i  Mateusz Matwiejczuk. Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów, które już wkrótce ogłosimy na portalu Świdnica24.

/Materiały – Palarnia Blend/

Poprzedni artykułNowe radiowozy dla dolnośląskich policjantów
Następny artykułMiłośnicy motoryzacji wspierają zbiórkę dla Amelki Gmyrek. W niedzielę pokaz samochodów i motocykli