Strona główna Wydarzenia Dobromierz Bezpłatne szkolenie dla przyszłych rodziców zastępczych

Bezpłatne szkolenie dla przyszłych rodziców zastępczych

0

Myślisz, by zostać rodziną zastępczą? Zastanawiasz się czy to dla ciebie? Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, w ramach projektu Akademia Rozwoju współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, organizuje bezpłatne szkolenie, dzięki któremu będzie można lepiej zrozumieć rolę rodzica zastępczego i łatwiej przygotować się do podjęcia tej funkcji.

– Szkolenie pod nazwą ,,Rodzicielstwo zastępcze – blaski i cienie” prowadzić będzie dyrektor Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii „PLUS” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, trener i superwizor treningów i warsztatów psychologicznych Maria Haracz – Dąbrowska. Ze względów bezpieczeństwa odbędzie się ono online – na platformie ZOOM – w dniach 1 i 8 kwietnia w godzinach od 14.00 do 19.00. – Dzięki szkoleniu każdy z kandydatów będzie mógł nauczyć się lepiej rozumieć rolę rodzica zastępczego. To też niejako zaproszenie do pojęcia tej niezwykłej roli – zachęca Maria Haracz – Dąbrowska.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców powiatu świdnickiego a udział w nim jest całkiem bezpłatny. By jednak się zgłosić konieczne jest wypełnienie ankiety.

Kliknij tu, a wyświetli się jej treść. Odpowiedzi, po kliknięciu przycisku „wyślij” zostaną automatycznie przesłane do koordynatora projektu, czyli Powiatowego Centrum Pomocy Społecznej.

/ogłoszenie PCPR w Świdnicy/

Poprzedni artykułPędzili w terenie zabudowanym, przesiądą się na fotel pasażera
Następny artykuł500+ pomoże wyłapać śmieciowych kombinatorów