Strona główna 0_Slider Zaginął Karol Twardowski. Służbowy samochód znaleziono w Mokrzeszowie

Zaginął Karol Twardowski. Służbowy samochód znaleziono w Mokrzeszowie

0

Legniccy policjanci poszukują zaginionego Karola Twardowskiego. 18 lutego w miejscowości Mokrzeszów na terenie gminy Świdnica ujawniono samochód firmowy, którym się poruszał. Mężczyzna pozostawił w nim wszystkie rzeczy osobiste. Może przebywać w okolicach dworca PKP w Świebodzicach.


Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania za zaginionym 35-letnim Karolem Twardowskim. 18 lutego w miejscowości Mokrzeszów ujawniono firmowy samochód ciężarowy, którym się poruszał. Mężczyzna pozostawił wewnątrz wszystkie rzeczy osobiste. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiony może przebywać w okolicach dworca PKP w Świebodzicach.

RYSOPIS: wzrost ok. 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemny brąz, oczy niebieskie, nos normalny, uzębienie pełne, brak cech szczególnych.

UBIÓR: kurtka czarna firmy adidas, czarne spodnie, czarne buty, na głowie czapka koloru czarnego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Karola Twardowskiego należy kierować do Dyżurnego KMP w Legnicy pod numerem telefonu tel.47 874 15 20 lub 47 874 15 22 albo na numer alarmowy 112.

/Źródło KPP Świdnica/

Poprzedni artykułMontaż profilu 4050
Następny artykułSkuteczność do zdecydowanej poprawki [FOTO]