Strona główna 0_Slider Nasze babcie, nasi dziadkowie na fotografiach

Nasze babcie, nasi dziadkowie na fotografiach [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Dziś i jutro nasi ukochani dziadkowie obchodzą swoje święto. Dzień Babci i Dziadka to idealna chwila, by podziękować im za ich bezcenne rady, życiowe doświadczenie, wsparcie oraz ciepło i troskę, którymi starają się nas otaczać. Ucieszą się z pewnością z życzeń, laurek czy nawet najdrobniejszego wyrazu pamięci. W naszym konkursie również można było wygrać wyjątkowe upominki dla naszych kochanych dziadków. Które zdjęcia nagrodziliśmy?

Fot. Marta Pydych – „dla naszej kochanej babci Marysi”

 

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zaprosiliśmy naszych Czytelników do konkursu fotograficznego. By wziąć udział w zabawie należało wysłać do nas zdjęcie zrobione z naszą babcią lub z dziadkiem. Wśród konkursowych nagród znalazły się unikalne albumy pielęgnujące wspomnienia rodzinne, przekazane przez stronę www.moidziadkowie.pl – „Opowiedz mi babciu” i „Opowiedz mi dziadku”, a także nasze wyjątkowe zestawy upominkowe – porcelanowe kubki i filiżanki z podstawkami oraz torbę miejską z logo portalu Swidnica24.

Nagrody otrzymali: Agnieszka Sałata (książka „Opowiedz mi babciu”), Magdalena Kos (publikacja „Opowiedz mi dziadku”), Justyna Kulba, Katarzyna Mendakiewicz i Dorota Klich. (zestawy upominkowe).

Galeria wszystkich nagrodzonych fotografii poniżej.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie fotografie i podzielenie się z nami wyjątkowymi momentami z ukochanymi dziadkami. Zapraszamy również do kolejnych konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl.

/red./

Poprzedni artykułZaległe, szlagierowe derby dla Chełmca
Następny artykułAkcesoria i gadżety dla dziecka – jak wybrać najlepsze?