Strona główna 0_Slider Świąteczny bazarek dla świdnickich zwierzaków

Świąteczny bazarek dla świdnickich zwierzaków

2

Przed zbliżającymi się świętami szukamy prezentów dla najbliższych. Przy tej okazji warto upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – znaleźć coś ładnego, wyjątkowego pod choinkę i wesprzeć psy i koty ze świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Do niedzieli potrwa internetowy bazarek.

Ilustracja Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy

Licytacje przekazanych przez darczyńców fantów – od usług, przez książki, kosmetyki, biżuterię i zabawki cieszą się sporym powodzeniem i każda akcja to od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Pieniądze przeznaczane są na ponadprzeciętne zabiegi i profilaktykę weterynaryjną na terenie schroniska. Wspólnie z Fundacją Mam Pomysł, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy prowadzi ważną misję niesienia pomocy braciom mniejszym, edukacji humanitarnej i zmniejszania bezdomności zwierząt. Akcja prowadzona jest na facebooku i potrwa do 13 grudnia. Kolejne fanty są stale dodawane.

Schronisko można wspierać na wiele sposobów: kupując kalendarze, robiąc zakupy w Charity Shop, a przede wszystkim adoptując zwierzęta.

/red./

Poprzedni artykułBez uprawnień i na prochach
Następny artykułNajtańsze OC dla młodych kierowców – jak płacić mniej?