Na świdnickim Osiedlu Młodych doszło do kolejnego pęknięcia wodociągu. Usuwanie awarii przy ulicy Kozara-Słobódzkiego ma potrwać do południa.
– Dziś, 2 grudnia, do południa będziemy naprawiać kolejne pęknięcie na wodociągu przy ul. Kozara-Słobódzkiego. Wody nie będzie do godziny 13 na odcinku ulicy od ul. Kunic do tzw.pętli. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy beczkowóz, który stoi pomiędzy przedszkolem a Ośrodkiem Rehabilitacyjno-Wychowawczym. Przepraszamy za niedogodności – przekazał Witold Tomkiewicz, rzecznik ŚPWiK.
Do poprzedniej awarii doszło we wtorek. Do godzin wieczornych służby ŚPWiK zajmowały się usuwaniem uszkodzenia cementowo-azbestowego wodociągu o średnicy 160 mm. W wyniku tego wody pozbawieni zostali mieszkańcy budynków przy ulicy Kozara-Słobódzkiego i części ulicy Wyszyńskiego, którzy skarżyli się na brak informacji w sprawie awarii i terminu jej usunięcia.
/opr. mn/
fot. AD


![Drogowcy zabrali się za remont ulic. Radni wskazują kolejne miejsca wymagające naprawy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/remont-ulicy-Lelewela-2026.03.31-5-238x178.jpg)
![„Zrzuć Maskę”. Młodzież dla młodzieży z konferencją na finał [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Zrzuc-Maske-projekt-uczniow-I-LO-w-Swidnicy-konferencja-1-kwietnia-2026-20-238x178.jpg)


![Pożar w lokalu usługowym na Grodzkiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Grodzka-pozar-2026.04.02-1-100x75.jpg)
![Służba Celno-Skarbowa zlikwidowała salony gier w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Walbrzyska-akcja-sluzby-celno-skarbowej-2026.04.01-5-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)