Strona główna 112 Po śmiertelnym wypadku w Wojnarowicach DK35 zablokowana

Po śmiertelnym wypadku w Wojnarowicach DK35 zablokowana

0

Z objazdami muszą się liczyć kierowcy, jadący ze Świdnicy w kierunku Wrocławia. W Tworzyjanowie został zamknięty przejazd droga krajową nr 35 po tragicznym wypadku, do którego doszło poza granicami powiatu świdnickiego, w Wojnarowicach.

fot. FB Dolnośląskie Alarmowo

Jak informuje Komenda Miejska Policji we Wrocławiu, około godziny 12.30 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym, dwie osoby poniosły śmierć, jedna z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Świdnicy. Jak podaje straż pożarna we Wrocławiu, poszkodowani są obaj kierowcy pojazdów, ofiary śmiertelne to pasażerowie osobówki.

Ruch z krajowej „trzydziestki piątki” jest przekierowywany przez policjantów na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Jak informuje GDDKiA, przejazd został odblokowany o godz. 19.40.

/red./
zdjęcia użyczone przez Dolnośląskie Alarmowo oraz OSP Sobótka

Poprzedni artykułJak ułożyć płytki na balkonie z izolacją
Następny artykułProtest w ZUS. Pracownicy wyszli przed budynki w całej Polsce, także w Świdnicy