Strona główna 0_Slider Fantastyczne emocje sportowe w hali na Zawiszowie!

Fantastyczne emocje sportowe w hali na Zawiszowie! [FOTO]

0

Z fantastycznej strony zaprezentowali się młodzi adepci futbolu, którzy przystąpili dziś do rywalizacji w turnieju dla sześciolatków organizowanym przez Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica. Na liście startowej znalazło się rekordowe 18 drużyn, a walka toczyła się równoległe na trzech specjalnie przygotowanych boiskach.

Dziś nie liczył się wynik i nie prowadzono klasyfikacji końcowej. Każdy z młodych piłkarzy był zwycięzcą i otrzymał dyplom oraz okolicznościowy złoty medal za znakomitą postawę podczas dzisiejszych zawodów. Nie zabrakło również jabłek z Sadu Burkatów i słodkości przygotowanych przez organizatora turnieju dla wszystkich uczestników zmagań. Każda z drużyn rozegrała dziś po dziesięć spotkań i spędziła na boisku 90 minut. Walka w hali sportowej na Zawiszowie toczyła się jednocześnie na trzech boiskach. Grano systemem trzech zawodników w polu bez bramkarza. Na placu gry zaprezentowali się piłkarze: Górnika Nowe Miasto Wałbrzych (2 drużyny), AP 9 Wałbrzych, Diamentu Wałbrzych (2 drużyny), Football Academy Wałbrzych (2 drużyny), Młodych Wilków Wałbrzych, AKS-u Strzegom, Siódemki Bielawa, AP Dzierżoniów, Pogoni Pieszyce (2 drużyny), MKS-u Polonia Świdnica – Żeńskiej Akademii Piłkarskiej, AP 13 Świdnica i gospodarzy – MKS-u Polonia-Stal Świdnica (3 drużyny).

 

Biało-zielona machina turniejowa Polonii-Stali Świdnica nie zwalnia tempa. W niedzielę, 20 grudnia w hali na Zawiszowie do rywalizacji przystąpią o rok starsi zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2013. Tam walka będzie nie mniej emocjonująca.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułZaczął się „Weekend cudów”. Szlachetna Paczka dotrze do potrzebujących [FOTO]
Następny artykułOd 13 grudnia nowy rozkład jazdy. Koleje Dolnośląskie informują o zmianach