Strona główna Wydarzenia Datki dla WOŚP – dodatkowa możliwość kwestowania

Datki dla WOŚP – dodatkowa możliwość kwestowania

0
W związku z pandemią zmieniają się sposoby kwestowania podczas  29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świdnicki Sztab WOŚP działający przy Świdnickim Ośrodku Kultury zachęca do wystawienia Sztabowych Puszek Stacjonarnych w firmach, sklepach, punktach usługowych, restauracjach, przychodniach znajdujących się na terenie Świdnicy.
Puszkę umieszczamy w miejscu, w którym pracownicy mają największy kontakt z klientem (np. przy kasie, w recepcji, itp). Sama rejestracja jest banalnie prosta. To Wy logujecie się na stronie Orkiestry https://iwolontariusz.wosp.org.pl/register, uzyskujecie pisemną zgodę i przychodzicie do naszego sztabu po puszkę, którą również u nas rozliczacie. Kwesta może odbywać się już od 15.12.2020 r. do 10.01.2021 r.

Sztabowa Puszka Stacjonarna to opcja dedykowana małym przedsiębiorstwom oraz organizatorom imprez zamkniętych zarejestrowanych w Bazie Szefa Sztabu. Każda taka puszka powinna zostać zarejestrowana i mieć przypisanego opiekuna. Zbiórka do Sztabowej Puszki Stacjonarnej może być realizowana tylko przy pomocy oficjalnej finałowej puszki i może się odbywać wyłącznie w lokalu, który otrzymał zgodę na przeprowadzenie kwesty.
Jak zagra orkiestra w Świdnicy i Marcinowicach czytaj TU.
Celem 29. Finału WOŚP będzie wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia – tym razem 10 stycznia.
/opr. red./
Poprzedni artykułStraż Graniczna przejęła tytoń o wartości blisko 3 milionów złotych [FOTO/VIDEO]
Następny artykułKierowcy doczekali się remontu przejazdu na Westerplatte [FOTO]