Strona główna 0_Slider Wygraj zestaw słodkości marki Brześć

Wygraj zestaw słodkości marki Brześć [KONKURS]

0

Niska temperatura, wiatr i deszcz nie napawają optymizmem, ale nie od dziś wiadomo, że pyszny posiłek potrafi poprawić humor i sprawić, że poczujemy się o wiele lepiej. Jeśli uwielbiasz spędzać chłodne i pochmurne dni w kuchni koniecznie zgłoś się do konkursu!

Jak to zrobić? Wystarczy, że wyślesz zdjęcie na adres [email protected] przygotowanej przez Ciebie potrawy wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego akurat Twoje danie zasługuje na nagrodę. Na wiadomości zatytułowane „Brześć” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 4 grudnia. Najapetyczniejsze potrawy zostaną nagrodzone zestawami słodyczy ufundowanymi przez markę Brześć! Rozwiązanie konkursu zostanie opublikowane na portalu Swidnica24. Zwycięzcy zostaną powiadomieni też o wygranej telefonicznie.

Firma Brześć istnieje od 1984 roku. Rodzinne przedsiębiorstwo z Brześcia Kujawskiego specjalizuje się w tradycyjnych, opartych na domowych recepturach, wyrobach cukierniczych. Produkuje m.in. słomkę ptysiową z cukrem, z cynamonem i z nasionami, groszek ptysiowy, ciasteczka kruche i francuskie. W Polsce, produkty Brześcia można nabyć w sieciach supermarketów i dyskontów, takich jak: Biedronka, Lewiatan, POLOMarket, Intermarché czy Dino, jak również w mniejszych sklepach osiedlowych i hurtowniach spożywczych na terenie całego kraju. Więcej informacji na temat Firmy można znaleźć na stronie www.brzesc.pl oraz na fanpage’u Brześcia w serwisie Facebook.

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułZnów się kręci w Świdnicy. Sceny do serialu „Dom pod dwoma orłami”
Następny artykuł„Protestujmy, póki jeszcze możemy”. Skromna manifestacja w Świdnicy