Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Zbliża się I Gminna Senioriada

Zbliża się I Gminna Senioriada

0

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To szczególne święto osób będących w jesieni życia, dające możliwość zwrócenia uwagi społeczności lokalnej na osoby starsze, których nie brakuje w gminie Świdnica. Z tej okazji zostanie zorganizowana I Gminna Senioriada.

Tegoroczna – pierwsza edycja została zorganizowana pod honorowym patronatem wójta gminy Świdnica, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołectwem Lubachów, Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Lubachowie.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Senior z seniorem, czy senior z juniorem – każdy znajdzie coś dla siebie. W programie koncert zespołu „Univers”, wspólne grzybobranie w Lubachowie i gotowanie z Andrzejem Polanem, a na finał wyjazd do Czech i zwiedzanie miasta Liberec.

Wszelkie informacje dostępne są na plakacie i pod numerem telefonu 74 852 30 67 wew. 313, lub osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, przy ulicy Głowackiego 4, pokój 314.

/UG Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułSchronisko dla bezdomnych w Świdnicy zamknięte po wykryciu przypadku zakażenia koronawirusem
Następny artykułOdkręcaj, nie wyrzucaj! Trwa zbiórka nakrętek dla Emilki i Mai