Strona główna 0_Slider Giełda staroci już w najbliższą niedzielę

Giełda staroci już w najbliższą niedzielę

0

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości od prawie 50 lat gromadzi w każdą pierwszą niedzielę miesiąca tłumy świdniczan oraz przyjeżdżających z całego Dolnego Śląska kolekcjonerów, łowców okazji i miłośników rzeczy, których w sklepach już kupić nie można. Z pewnością nie inaczej będzie 4 października, podczas kolejnej edycji świdnickiej giełdy. Organizatorzy przypominają o obowiązujących przepisach sanitarnych.

Stałe spotkania mają w Świdnicy kolekcjonerzy numizmatów, pocztówek, birofiliści i filateliści. Kupić można meble, dzieła sztuki i biżuterię, stare zegary oraz akcesoria i części służące do przywracania starym przedmiotom ich dawnego blasku. Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości zawita na świdnicki Rynek i okoliczne ulice w najbliższą niedzielę, 4 października. Targ zazwyczaj trwa od godziny 8.00 do 13.00.

Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19, uczestnicy wydarzenia proszeni są o stosowanie się do obowiązujących przepisów. – Odwiedzający giełdę zobowiązani są do zachowania bezpiecznej odległości między sobą (1,5 m), noszenia maseczek i dezynfekowania rąk. Prosimy o niegrupowanie się. Wystawców informujemy o wprowadzonych w związku z trwającą pandemią koronawirusa i obowiązujących wszystkich sprzedających na giełdzie zasadach bezpieczeństwa i złożenia oświadczenia o stanie zdrowia – przypominają organizatorzy giełdy.

/opr. mn/