Strona główna 0_Slider Marcinowice na pomoc Justynie. Festyn charytatywny w sobotę!

Marcinowice na pomoc Justynie. Festyn charytatywny w sobotę!

0

Są tylko dwa tygodnie, a kwota ogromna. By zebrać pół miliona złotych na leczenie ostatniej szansy dla chorującej na nowotwór mózgu 21-letniej Justyny Ciok, błyskawiczną akcję charytatywną organizuje społeczność Marcinowic. Start w najbliższą sobotę, 11 lipca o godz. 16.00. Włączyć może się każdy!

Są tylko dwa tygodnie, by zebrać pół miliona złotych na operacje i leczenie młodej kobiety. Więcej o Justynie i jej chorobie przeczytasz TU.

Działamy! – zapraszają organizatorzy, wspierani przez Centrum Kulturalno-Biblioteczne. – Są sytuacje, kiedy trzeba działać szybko, bo życie jest najważniejsze. Przyjaciele, znajomi, mieszkańcy Marcinowic i Gminy Marcinowice organizują w najbliższą sobotę charytatywną akcję, podczas której chcemy wesprzeć Justynę Ciok w walce o życie. Mamy mało czasu, niecałe dwa tygodnie, aby uzbierać zdawałoby się zawrotną sumę pół miliona złotych. Lawina dobrych serc ruszyła i mamy zamiar osiągnąć niemożliwe. Dlatego zapraszamy Was w najbliższą sobotę 11 lipca o godz. 16.00 do Marcinowic na charytatywną akcję “Dla Justyny”.

W programie turniej piłkarski dla dzieci i dorosłych, licytacje, zawody sportowe, charytatywna Zumba, pokaz strażaków OSP. Wszystkie działania z głębi serca i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Każdy, kto chciałby dołożyć do programu swoja cegiełkę, może wpisać propozycję pod utworzonym na fb wydarzeniem “Dla Justyny – walczymy o życie naszej przyjaciółki z Marcinowic”.

Liczy się każda złotówka. Justyna Ciok jest podopieczną Fundacji „ZOBACZ MNIE”.

Wpłaty na jej rzecz można kierować na konto:

Fundacja ZOBACZ MNIE, ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław

SANTANDER BANK POLSKA SA: 28 1090 23 98 0000 0001 4358 4104

Z tytułem wpłaty: „Justyna Ciok”

Wsparcie można też przekazać w postaci przelewu internetowego za pośrednictwem strony https://zobaczmnie.org/wplacam/. W rubryczce „CEL” prosimy wpisać imię i nazwisko: „Justyna Ciok”

Datki można wygodnie wpłacić przez siepomaga.pl

W pierwszy dzień zbiórki na leczenie Justyny wpłacono ponad 43 tysiące złotych. To dopiero niespełna 9% potrzebnej kwoty.

/opr. red./