Strona główna 0_Slider Transmisja na żywo widowiska „Mały Książę”

Transmisja na żywo widowiska „Mały Książę” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Chcesz zobaczyć chwytające za serce widowisko online? Na niezapomniane emocje podczas rodzinnego spektaklu „Mały Książę” zaprasza Teatr Piasku Online. Niezwykłe show malowane piaskiem i wodą w połączeniu z grą aktorów transmitowane będzie na żywo już w sobotę, 13 czerwca.

Ten spektakl to prawdziwe show dla całej rodziny. Widowisko malowane piaskiem i wodą w wykonaniu zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiany Galitsyny, połączone jest z grą aktorów. – Ta pełna ciepła opowieść pokaże nam wszystkim ponadczasowe wartości i przypomni o potędze prawdziwej przyjaźni. Przeżyj niezapomniane emocje razem z nami. Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia już na Was czeka! – zapraszają organizatorzy.

Spektakl „Mały Książę”
13 czerwca, godzina 17:00

Zakup dostępu oraz transmisja na stronie: https://online.teatrpiasku.pl/

Rozwiązanie konkursu!
Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy dostępy spektakl transmitowany online „Mały Książę”. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Kto jest autorem słynnej filozoficznej baśni „Mały Książę”? Chodziło oczywiście o francuskiego pilota, pisarza i poetę Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Dostępy na spektakl otrzymali: Konrad Fornal, Aneta Stanejko oraz Małgorzata Bratkowska. Gratulujemy!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułKoniec z wciskaniem na ulicy noży czy perfum? Chcą uregulować handel obwoźny i obnośny
Następny artykułTydzień z życia straży miejskiej. 26 interwencji w sprawie osób bezdomnych i nietrzeźwych