Strona główna 0_Slider Transmisja na żywo widowiska „Mały Książę”

Transmisja na żywo widowiska „Mały Książę” [KONKURS]

0

Chcesz zobaczyć chwytający za serce widowisko online? Na niezapomniane emocje podczas rodzinnego spektaklu „Mały Książę” zaprasza Teatr Piasku Online. Niezwykłe show malowane piaskiem i wodą w połączeniu z grą aktorów transmitowane będzie na żywo już w sobotę, 13 czerwca.

Ten spektakl to prawdziwe show dla całej rodziny. Widowisko malowane piaskiem i wodą w wykonaniu zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiany Galitsyny, połączone jest z grą aktorów. – Ta pełna ciepła opowieść pokaże nam wszystkim ponadczasowe wartości i przypomni o potędze prawdziwej przyjaźni. Przeżyj niezapomniane emocje razem z nami. Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia już na Was czeka! – zapraszają organizatorzy.

Spektakl „Mały Książę”
13 czerwca, godzina 17:00

Zakup dostępu oraz transmisja na stronie: https://online.teatrpiasku.pl/

Konkurs!
Dla naszych Czytelników mamy trzy dostępy spektakl transmitowany online „Mały Książę”. Aby je zdobyć należy przesłać maila na adres: [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto jest autorem słynnej filozoficznej baśni „Mały Książę”? Na wiadomości zatytułowane „Teatr Piasku Online” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 12 czerwca – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułMaturalny maraton na nadzwyczajnych zasadach. Świdnickie szkoły gotowe na przeprowadzenie egzaminów [FOTO]
Następny artykułChcą budować dla bezdomnych i niepłacących czynszu