Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Nie tylko zastawianie samochodami przejść dla pieszych i chodników stanowi problem dla mieszkańców Świdnicy. Nie mniej uciążliwe jest stawianie pojazdów na dwóch miejscach postojowych albo w taki sposób, że inni kierowcy mają mocno ograniczona widoczność.

Nie każda decyzję kierowców można tłumaczyć brakiem miejsc postojowych. Kolejne przykłady „mistrzów parkowania” nadesłali czytelnicy Swidnica24.pl.

Plac Drzymały

Ul. Kliczkowska

Ul. Marcinkowskiego

Ul. Marcinkowskiego

Ul. Moniuszki

Ul. Prądzyńskiego

Ul. Słowackiego

Ul. Waryńskiego

Ul. Wróblewskiego

Ul. Wróblewskiego

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułDywany do przedpokoju
Następny artykułAutobusem bez maseczki i impreza na Zawiszowie. Interwencje straży miejskiej