Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

3

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania”.

Świdnica, ul. Władysława Łokietka:

Świdnica, ul. Spółdzielcza:

Świdnica, ul. Teatralna:

Świdnica, ul. Wróblewskiego:

Świdnica, ul. Kozara-Słobódzkiego:

Świdnica, ul. Wyspiańskiego:

Świdnica, ul. Zamenhofa:

Świdnica, ul. Leśna:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułŻarowski Spacer Fotograficzny za miesiąc. „Stwórzmy razem wyjątkową galerię Żarowa”
Następny artykułZaułek Świętokrzyski. Władze miasta nie realizują prawomocnego wyroku i narażają budżet na stratę prawie 200 tysięcy złotych?