Strona główna Kultura Żarowski Spacer Fotograficzny za miesiąc. „Stwórzmy razem wyjątkową galerię Żarowa”

Żarowski Spacer Fotograficzny za miesiąc. „Stwórzmy razem wyjątkową galerię Żarowa”

0

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, a także Żarowski Klub Fotograficzny zapraszają na spacer fotograficzny.

Fotografujesz, a może chcesz zacząć przygodę z fotografią? Masz super lustrzankę, a może tylko smartfona z aparatem fotograficznym? Nie ma to większego znaczenia. Wystarczy, abyś podczas spaceru fotograficznego miał ze sobą urządzenie rejestrujące obraz. Fotografować będziemy wszystko co nas otacza. Stwórzmy razem wyjątkową galerię Żarowa – zachęcają organizatorzy.

Po spacerze fotografie zostaną umieszczone na stronie internetowej GCKiS i mediach społecznościowych organizatora, a spośród nich zostaną wybrane najlepsze, które otrzymają nagrody. Fotografie zostaną pokazane szerszej publiczności w galerii pod chmurką, która już niebawem stanie w centrum Żarowa.

Startujemy w sobotę, 11 lipca o godzinie 11.00 spod Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ulica Piastowska 10a. Na pewno z aparatami odwiedzimy najważniejsze miejsca, ale również zaglądniemy w zakamarki Żarowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja uczestników. Wystarczy przesłać na adres [email protected] swoje imię i nazwisko, oraz wiek – wyjaśniają pomysłodawcy spaceru.

/GCKiS Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. Ponad 30 osób z podejrzeniem zakażenia
Następny artykułMistrzowie parkowania [FOTO]