Strona główna 0_Slider Kto wygrał zaproszenia do świdnickiej czekoladziarni Chocoffee?

Kto wygrał zaproszenia do świdnickiej czekoladziarni Chocoffee?

0

Zapach świdnickiej czekolady unosi się nad Rynkiem. Znana z przepysznych i najwyższej jakości czekoladowych słodkości manufaktura Chocoffee otworzyła właśnie swoją siedzibę w centrum Świdnicy. Znajdziemy w niej mnóstwo czekoladowych smakołyków – wyśmienite praliny w oryginalnych smakach czy tabliczki czekolady z owocami, orzechami, ale też z innymi nieoczywistymi dodatkami. W czekoladziarni skosztujemy również prawdziwej pitnej czekolady i kawy z lokalnych palarni. Kto wygrał zaproszenia do świdnickiej czekoladziarni?

Świdnicka Manufaktura Czekolady od 2006 roku dostarcza wszystkim smakoszom najwyższej jakości wyroby czekoladowe z naturalnych składników. Jej historia sięga jednak znacznie dalej, bo aż do 1927 roku i rodzinnej piekarni, a później cukierni znanej z wyjątkowych lodów. W 2003 roku firmę przejął Jacek Sikora, wnuczek pomysłodawcy cukierniczego biznesu, i przekształcił go w słynną z czekoladowych rarytasów pracownię Chocoffee. Od 2010 roku, już z nowymi właścicielami, firma kontynuuje rzemieślnicze tradycje, dostarczając swoje wyroby do odbiorców z całej Polski. Teraz czas na powrót do Świdnicy.

W nowej placówce Chocoffee na świdnickim Rynku znajdziemy całe mnóstwo wyśmienitych czekoladowych słodkości – ręcznie wytwarzanych pralin, czekolad w tabliczkach, kolorowych czekoladowych lizaków czy ozdób z czekolady. Wszystkie w najróżniejszych kształtach, w klasycznych, ale i w oryginalnych połączeniach smakowych. Wśród tych wyjątkowych delicji odkryjemy chociażby czekoladowe usta z cynamonem, trufle marcepanowe i kakaowe, czereśnie w polewie, pralinę z pomarańczą i pieprzem czy z serem pleśniowym. W czekoladziarni napijemy się także prawdziwej pitnej czekolady i pysznej rzemieślniczej kawy dostarczanej przez lokalną palarnię.

Świdnicka Manufaktura Czekolady Chocoffee
ul. Rynek 8, Świdnica; tel. 692 450 869

Otwarte w godzinach:
pon. – czw. 9.00 – 18.00
pt., sob. niedz. 9.00 – 19.00

Szczegółowe informacje na stronie: www.chocoffee.com
oraz facebooku – @chocoffee.swidnica

Rozwiązanie konkursu!
Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy vouchery na kwotę 50 zł do wykorzystania w czekoladziarni Chocofee na świdnickim Rynku. By je otrzymać, należało odpowiedzieć na pytanie: Jaką postać upamiętnia pralinka Red Baron? Chodziło o niemieckiego lotnika Manfreda von Richthofena. Zaproszenia otrzymali: Edyta Szustak, Piotr Nowaczyk oraz Justyna Kulesza. Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów na portalu Świdnica24.

/Tekst: AN/
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułSpacer ul. Spacerową tylko w kaloszach
Następny artykułPogoda nie sprzyja kierowcom. Zdarzenia na drogach powiatu świdnickiego