Strona główna 0_Slider Pogoda nie sprzyja kierowcom. Zdarzenia na drogach powiatu świdnickiego

Pogoda nie sprzyja kierowcom. Zdarzenia na drogach powiatu świdnickiego

0

Do trzech zdarzeń doszło dzisiaj na drogach powiatu świdnickiego. O 10.20  koło Modlęcina w przepust betonowy uderzył Peugeot, o 12.40 samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Witoszów-Komorów. Kolejny wypadek miał miejsce na drodze powiatowej w Witoszowie Dolnym.

Warunki nie sprzyjają kierowcom. Około 10.20 na drodze krajowej nr 5 w okolicy Modlęcina kierująca Peugeotem 27-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z jezdni i uderzyło w betonowy przepust. Kierująca i 26-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Świdnicy.

Dwie godziny później na skrzyżowaniu drogi krajowej 35 w okolicach Komorowa zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący VW Passatem podczas nieprawidłowego manewru wyprzedzania zmusił kierowcę Skody do ucieczki do rowu. Nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca VW został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Witoszowie. Wyjeżdżający z posesji samochód VW Polo uderzył w samochód marki Seat, prawidłowo jadący drogą powiatową. W Seacie z rodzicami podróżowało 2,5-letnie dziecko. 64-letni kierowca VW został przewieziony do szpitala, a pozostałym osobom nic się nie stało.

/red./
Zdjęcia MDvR

Poprzedni artykułKto wygrał zaproszenia do świdnickiej czekoladziarni Chocoffee?
Następny artykułKoronawirus w powiecie świdnickim