Strona główna 0_Slider Rozegrają wirtualny pojedynek z ekipą KS Koronawirus!

Rozegrają wirtualny pojedynek z ekipą KS Koronawirus!

0

Wciąż świdniccy piłkarze czekają na wznowienie treningów i dokończenie rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020. Pierwsza drużyna Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica dołączyła właśnie do charytatywnej akcji organizowanej przez fundację Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z Krakowa i wkrótce rozegra wirtualny mecz z ekipą KS Koronawirus.

Celem akcji jest wsparcie klubów, a także służby zdrowia walczącej w tym trudnym momencie z rozszerzającą się epidemią. By pomóc należy zakupić wejściówkę na ten wirtualny pojedynek w cenie 20 złotych. To bilet na mecz pomiędzy Dabro-Bau Polonią-Stal Świdnica, a przybyłym by uśmiercić polski futbol, równie wirtualnym – Klubem Sportowym Koronawirus. Kupując bilet wspierasz swój klub w trudnej sytuacji związanej z zaprzestaniem działalności na skutek pandemii, tak aby mógł on dalej funkcjonować gdy zagrożenie zostanie zażegnane. 10% z całej zebranej kwoty zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z koronawirusem. Bilet można nabyć w formie drukowanej lub elektronicznej.

Wejściówki dostępne pod linkiem: https://kskoronawirus.pl/index.php/kupuj-bilety/dolnoslaskie/vs-polonia-stal-swidnica. Zachęcamy do dołączenia do akcji i pomocy w tym niełatwym dla wszystkich momencie. Do ogólnopolskiej akcji przyłączyło się około 50 klubów piłkarskich z całej Polski. Na liście są również między innymi: Karolina Jaworzyna Śląska, Herbapol Stanowice, czy Zieloni Mokrzeszów.

/MDvR/

Poprzedni artykuł15. rocznica śmierci Jana Pawła II. Blisko osiem lat temu papież został patronem Świdnicy
Następny artykułCzy mieszkańcy przestrzegają zaostrzonych przepisów? Policja sprawdza