Strona główna 0_Slider Maleńka Maja w ciężkim stanie. Pomoc nadal potrzebna

Maleńka Maja w ciężkim stanie. Pomoc nadal potrzebna

0

Pechowy start w życie miała Majka, która w styczniu tego roku urodziła się w Świdnicy. U dziewczynki lekarze zdiagnozowali guz nadnercza, który okazał się złośliwy. Niemowlę jest już po operacji, ale jego stan jest bardzo zły.

Maja urodziła się 2 stycznia 2020 roku w Świdnicy. – W ciąży nic nie wskazywało na jakiekolwiek nieprawidłowości. 5 stycznia wykonano Majeczce USG jamy brzusznej i znaleziono guza nadnercza. Została przewieziona do szpitala we Wrocławiu, gdzie padła diagnoza: neuroblastoma – złośliwy nowotwór nadnercza – opowiadają rodzice dziewczynki.

W miniony pioniedziałek we Wrocławiu dziecko przeszło operację. Obciążenie dla maleńkiego organizmu okazało się ogromne. Maja przerywa na oddziale intensywnej terapii. Ma bardzo złe wyniki, spuchła, miała wysoką gorączkę. dzisiaj jest nieco lepiej. Gorączka spadła, jednak dziewczynka nie ne, ma podawaną kroplówkę i morfinę.

Rodzice cały czas wierzą w wyzdrowienie córeczki i maja nadzieję, ze wróci razem z nimi do domu, gdzie czeka na nią starszy brat.

W celu wsparcia leczenia Mai zorganizowana została zbiórka, a także odbywają się licytacje, dzięki którym na konto dziewczynki przekazywane są kolejne środki. Maja jest również podopieczną Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą” i wpłat można dokonywać na konto:

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 37505 SCHUBERT MAJA darowizna na pomoc i ochronę zdrowia