Strona główna 0_Slider Ważą się losy zwycięstwa. II Memoriał Piłkarski Grzegorza Solarza na ostatniej prostej!...

Ważą się losy zwycięstwa. II Memoriał Piłkarski Grzegorza Solarza na ostatniej prostej! [43 ZDJĘCIA]

0

Do zakończenia jakże ciekawej rywalizacji w ramach II edycji Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza pozostało coraz mniej czasu. Dwanaście drużyn z Polski i Czech wkroczyło w decydującą, drugą fazę turnieju. Trzydniowe zmagania dla piłkarzy z rocznika 2007 organizowane przez Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica zakończą się dziś na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji około 16.15. 

W Lidze Mistrzów (miejsca 1-6 na zakończenie turnieju) zagrają: Akademia Piłkarska Reissa Poznań, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Karkonosze Jelenia Góra, Łużyce Lubań, Polonia Nysa i Polonia-Stal Świdnica. W Lidze Europy powalczą z kolei dwie drużyny MKS-u Żory, Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa, czeski TJ Cerveny Kostelec, Akademia Piłkarska Dzierżoniów i Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec.

Klasyfikacje końcowa – I faza:

Grupa A:
1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – 11 pkt.
2. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 9 pkt.
3. Karkonosze Jelenia Góra – 9 pkt.
4. MKS Żory I – 8 pkt.
5. TJ Cerveny Kostelec – 4 pkt.
6. Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec – 0 pkt.

Grupa B:
1. Łużyce Lubań – 12 pkt.
2. Polonia-Stal Świdnica – 10 pkt.
3. Polonia Nysa – 7 pkt.
4. Akademia Piłkarska Dzierżoniów – 6 pkt.
5. Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa – 5 pkt.
6. MKS Żory II – 3 pkt.

Liga Mistrzów – z przepisanymi punktami:
1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – 4 pkt.
2. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 4 pkt.
3. Łużyce Lubań – 3 pkt.
4. Polonia Nysa – 3 pkt.
5. Polonia-Stal Świdnica – 3 pkt.
6. Karkonosze Jelenia Góra – 0 pkt.

Liga Europy z przepisanymi punktami:
1. MKS Żory I – 6 pkt.
2. Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa – 3 pkt.
3. TJ Cerveny Kostelec – 3 pkt.
4. MKS Żory II – 3 pkt.
5. Akademia Piłkarska Dzierżoniów – 3 pkt.
6. Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec – 0 pkt.

Plan – niedziela:
8.20-8.48: 4b-6a – AP Dzierżoniów – AMP Bolesławiec
8.50-9.18: 4a-6b – MKS Żory I – MKS Żory II
9.20-9.48: 2a-3b – Górnik NM Wałbrzych – Polonia Nysa
9.50-10.13: 2b-3a – Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze JG
10.15-10.43: 4a-5b – MKS Żory I – APJD Warszawa
10.45-11.13: 4b-5a – AP Dzierżoniów – TJ Cerveny Kostelec
11.15-11.43: 1a-3b – AP Reissa Poznań – Polonia Nysa
11.45-12.13: 1b-3a – Łużyce Lubań – Karkonosze JG
12.15-12.43: 6a-6b – AMP Bolesławiec – MKS Żory II
12.45-13.13: 1a-2b – AP Reissa Poznań – Polonia-Stal Świdnica
13.15-13.43: 1b-2a – Łużyce Lubań – Górnik NM Wałbrzych
13.45-14.13: 5a-5b – TJ Cerveny Kostelec – APJD Warszawa
14.15-14.43: 4a-4b – MKS Żory I – AP Dzierżoniów
14.45-15.13: 3a-3b – Karkonosze JG – Polonia Nysa
15.15-15.43: 2a-2b – Górnik NM Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica
15.45-16.13: 1a-1b – AP Reissa Poznań – Łużyce Lubań

16.15 – uroczyste zakończenie turnieju!

Dotychczasowe wyniki:

1. mecz: Polonia-Stal Świdnica – MKS Żory II (2:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Bartosz Dudzic
2:0 – Aleksander Jarosz

2. mecz: Karkonosze Jelenia Góra – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec (4:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Jakub Pakosz
2:0 – Bartosz Szywała
3:0 – Marcel Kosiorek
4:0 – Bartosz Szywała

3. mecz: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (0:0 KONIEC MECZU)

4. mecz: Polonia Nysa – Łużyce Lubań (0:2 KONIEC MECZU)
0:1 – Igor Wójtowicz
0:2 – Patryk Juszczyk

5. mecz: MKS Żory I – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec (4:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Filip Kozłowski
2:0 – Filip Kozłowski
3:0 – gol samobójczy
4:0 – Kacper Figołuszka

6. mecz: Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa – Polonia-Stal Świdnica (0:0 KONIEC MECZU)

7. mecz: TJ Cerveny Kostelec – Karkonosze Jelenia Góra (1:3 KONIEC MECZU)
0:1 – Jakub Pakosz
0:2 – Marcel Kosiorek
0:3 – Jakub Pakosz
1:3 – Adam Kaspar

8. mecz: Polonia Nysa – MKS Żory II (3:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Filip Wolak
2:0 – Tymoteusz Należny
3:0 – Hubert Kulpa

9. mecz: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – MKS Żory I (0:0 KONIEC MECZU)

10. mecz: Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa – Łużyce Lubań (0:1 KONIEC MECZU)
0:1 – Krystian Pilarczyk

11. mecz: TJ Cerveny Kostelec – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec (3:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Adam Kaspar
2:0 – Matej Pulker
3:0 – Dan Gaisler

12. mecz: Akademia Piłkarska Dzierżoniów – Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa (1:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Natan Krzyczmonik

13. mecz: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – TJ Cerveny Kostelec (3:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Mateusz Kowalewski
2:0 – Michał Smoczyński
3:0 – Michał Smoczyński

14. mecz: Polonia-Stal Świdnica – Łużyce Lubań (1:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Wiktor Duda

15. mecz: MKS Żory I – Karkonosze Jelenia Góra (0:1 KONIEC MECZU)
0:1 – Maciej Legucki

16. mecz: Polonia Nysa – Akademia Piłkarska Dzierżoniów (1:2 KONIEC MECZU)
0:1 – Jan Mierzejewski
1:1 – Norbert Matyjasik
1:2 – Kamil Grzelak

17. mecz: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec (5:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Bruno Augun
2:0 – Sebastian Francus
3:0 – Łukasz Raciniewski
4:0 – Bruno Augun
5:0 – Bruno Augun

18. mecz: MKS Żory II – Łużyce Lubań (1:2 KONIEC MECZU)
1:0 – Wojciech Soboń
1:1 – Krystian Pilarczyk
1:2 – Krystian Pilarczyk

19. mecz: Polonia-Stal Świdnica – Polonia Nysa (1:3 KONIEC MECZU)
0:1 – Michał Olszewski
0:2 – Tymoteusz Należny
0:3 – Łukasz Oleksyk
1:3 – Aleksander Jarosz

20. mecz: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Karkonosze Jelenia Góra (1:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Sebastian Francus

21. mecz: MKS Żory I – TJ Cerveny Kostelec (1:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Mikołaj Włodarczyk

22. mecz: Akademia Piłkarska Dzierżoniów – Łużyce Lubań (1:2 KONIEC MECZU)
0:1 – Kamil Tomkiewicz
0:2 – Hubert Hormański
1:2 – Kamil Grzelak

23. mecz: MKS Żory II – Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa (0:3 KONIEC MECZU)
0:1 – Adrian Ryfka
0:2 – Adrian Ryfka
0:3 – Adrian Ryfka

24. mecz: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Karkonosze Jelenia Góra (1:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Igor Jopek

25. mecz: MKS Żory I – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (2:2 KONIEC MECZU)
1:0 – Franciszek Burzan
1:1 – Sebastian Francus
1:2 – Bruno Augun
2:2 – trafienie samobójcze

26. mecz: Polonia-Stal Świdnica – Akademia Piłkarska Dzierżoniów (1:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Gracjan Szachniewicz

27. mecz: Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa – Polonia Nysa (0:0 KONIEC MECZU)

28. mecz: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec (11:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Jakub Ziółkowski
2:0 – Igor Jopek
3:0 – Paweł Janowski
4:0 – Dawid Ziółkowski
5:0 – Dawid Ziółkowski
6:0 – Paweł Janowski
7:0 – Paweł Janowski
8:0 – Paweł Janowski
9:0 – Michał Smoczyński
10:0 – Jakub Ziółkowski
11:0 – Igor Jopek

29. mecz: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – TJ Cerveny Kostelec (1:1 KONIEC MECZU)
1:0 – Olivier Łabiak
1:1 – Matej Tichy

30. mecz: Akademia Piłkarska Dzierżoniów – MKS Żory II (0:2 KONIEC MECZU)
0:1 – Kamil Kwiatkowski
0:2 – Kamil Kwiatkowski

II FAZA TURNIEJU

31. mecz: MKS Żory II – TJ Cerveny Kostelec (2:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Wojciech Soboń
2:0 – Wojciech Soboń

32. mecz: Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec – Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa (2:0 KONIEC MECZU)
1:0 – Jacek Garmider
2:0 – Błażej Nowak

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/