Strona główna 0_Slider Napaść na pracownika świdnickiej restauracji

Napaść na pracownika świdnickiej restauracji [VIDEO]

0

Wszedł na zaplecze i wyraźnie szukał zaczepki. „Wizyta” mężczyzny dla jednego z pracowników restauracji w centrum Świdnicy skończyła się w szpitalu. – Nie mam pojęcia, czego chciał napastnik i jego koledzy – mówi poszkodowany.

Do zdarzenia doszło 11 marca około 20.30. Młody mężczyzna wszedł drzwiami służbowymi na zaplecze restauracji. – Chciał rozmawiać z kierownikiem, potem coś mówił, że ma legitymację sanepidu, ale nie można było zrozumieć, o co mu chodzi. Nikt z załogi go nie zna, podobnie jak kolegów, którzy stali na zewnątrz – opisuje ofiara napaści. – Próbowaliśmy go wyprosić, w pewnym momencie stanął za drzwiami, ale  je przytrzymywał. Wreszcie powiedziałem do koleżanek, żeby dzwoniły na policję i on wtedy szarpnął drzwi, aż klamka mi została w rękach i uderzył pięścią w twarz. Przewróciłem się i na parę sekund straciłem przytomność – opowiada pracownik restauracji. Napastnik i jego koledzy uciekli.

Poszkodowany mężczyzna sam zgłosił się na oddział ratunkowy do szpitala. Po badaniach lekarz zadecydował o hospitalizacji. – Mam spuchniętą i rozciętą wargę i podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Na obserwacji pozostanę do piątku – mówi ofiara napaści i zapowiada złożenie oficjalnego zawiadomienia na policji. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu w restauracji.

/asz/

Poprzedni artykułKoncert największych przebojów muzyki przedwojennej w nowym terminie
Następny artykułPonad 50 mieszkańców powiatu świdnickiego objętych kwarantanną