Strona główna Kultura Koncert największych przebojów muzyki przedwojennej w nowym terminie

Koncert największych przebojów muzyki przedwojennej w nowym terminie

0

Planowany na 22 marca Koncert Muzyki Przedwojennej z udziałem solistów polskich i międzynarodowych oper został przełożony na inny termin. Koncert w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu odbędzie się 27 września 2020 roku. Sprzedane bilety zachowują ważność i będą akceptowane w nowym terminie.

Po spektakularnym sukcesie Koncertu  Wiedeńskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na premierę – Koncert Muzyki Przedwojennej.  Projekt w wykonaniu  niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco w największych polskich salach koncertowych! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! – zapowiada organizator.

W programie znajdą się między innymi takie przeboje jak: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii okresu międzywojennego.  Zabrzmią największe przeboje ze starych filmów i operetek oraz ogniste tanga i czardasze. Usłyszą Państwo między innymi melodie  z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych – dodaje.

Koncert Muzyki Przedwojennej w Wałbrzychu odbędzie się 27 września 2020 roku w Filharmonii Sudeckiej. Muzyczna uczta rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 90 zł można zakupić w kasie Filharmonii Sudeckiej (ul. Słowackiego 4) – tel. 501 674 397, GRUPY (POWYŻEJ 10 OS.) – tel. 515 985 232; bilety online na www.kupbilecik.pl

/mn/