Strona główna 0_Slider Kolejne dary: Kombinezony ochronne dla świdnickiego personelu medycznego, darmowe ozonowanie

Kolejne dary: Kombinezony ochronne dla świdnickiego personelu medycznego, darmowe ozonowanie

12

Kolejny przedsiębiorca włączył się w pomoc dla świdnickiego personelu medycznego. Jeszcze  w tym tygodniu do szpitala Latawiec ma dotrzeć 48 kombinezonów ochronnych. Placówki medyczne wspiera także firma At-Klima.

Przedsiębiorca, który chce pozostać anonimowy, przekazał 5 tysięcy złotych. Zamówienie już zostało złożone i opłacone. Kombinezony maja trafić do szpitala w tym tygodniu.

W piątek lub poniedziałek do szpitala dotrze także dostawa 212 przyłbic, których zakup sfinansowali Jerzy Franckiewicz i Tomasz Franckiewicz, właściciele firmy Franc-Textil. Większość przyłbic będzie służyła pracownikom szpitala, 19 trafi do pogotowia ratunkowego. Przedsiębiorcy na pomoc przeznaczyli 20 tysięcy złotych. Wsparcie objęło także pracowników sanepidu.

W ostatnich dniach firma At-Klima przeprowadziła darmowe ozonowanie stacji pogotowia ratunkowego w Świdnicy i w Świebodzicach, karetek pogotowia, SOR-u szpitala w Świdnicy i siedziby Straży Miejskiej w Świdnicy. Firma zapowiada powtarzanie dezynfekcji.

Szpital dzisiaj uruchomił specjalny rachunek bankowy. Wszelkie wsparcie w formie finansowej można od dnia 23 marca 2020 r. przekazywać na rachunek bankowy prowadzony w Santander Bank Polska SA o numerze:

26 1090 2369 0000 0001 4461 4429

/asz/

Poprzedni artykułSpecjalne godziny na zakupy dla seniorów, przerwy na dezynfekcję. Sieci handlowe w czasie epidemii
Następny artykułOdpowiednie projektowanie parkingu