Strona główna Kultura Walentynki w Cinema3D

Walentynki w Cinema3D

0

Cinema3D już dziś zaprasza do spędzenia najbardziej romantycznego wieczoru w roku przed wielkim ekranem. Na widzów czeka jedyna w swoim rodzaju atmosfera, wciągająca akcja i mnóstwo wrażeń, którymi po projekcji można podzielić się z ukochaną osobą!

Randka w kinie? To się nigdy nie nudzi! Warto jednak zawczasu zaplanować Walentynki. Cinema3D uruchomiła przedsprzedaż biletów na seanse 14 lutego. W walentynkowym repertuarze znalazły się filmowe hity, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

„365 dni” to kinowy film o zabarwieniu erotycznym, który powstał na motywach bestsellerowej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Na widzów czeka burzliwa historia o pożądaniu i pragnieniach. On, Massimo, jest młodym i przystojnym szefem jednej z sycylijskich mafijnych rodzin. Ona, Laura, pełni ważną funkcję w luksusowym hotelu. On musi przejąć rządy po tym, jak z zamachu zginął jego ojciec. Ona, ratując związek, leci z partnerem i przyjaciółmi na Sycylię. Wkrótce tych dwoje połączy ogromna, gwałtowna namiętność oraz ultimatum – Laura dostanie 365 dni na obdarzenie Massimo szczerym uczuciem.

Druga propozycja to „Zenek” – z jednej strony paradokument, a z drugiej obraz minionej epoki. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą historię chłopaka z podlaskiej wsi Gredele, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął on niebywały sukces dając jednocześnie radość milionom rodaków. Teledysk do utworu „Przez twe oczy zielone” odniósł ogromny sukces przekraczając próg 175 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Inną filmową propozycją dla zakochanych jest produkcja „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. To pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. W roli głównej widzowie zobaczą Margot Robbie.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl.

/Materiały Cinema3D/

Poprzedni artykułWycięto okazałe wierzby przy przedszkolu. Dyrektor wyjaśnia powody
Następny artykułDramatycznie brakuje krwi. Krwiodawcy pilnie poszukiwani