Strona główna 0_Slider Pokaż swojego ulubieńca w Światowy Dzień Kota!

Pokaż swojego ulubieńca w Światowy Dzień Kota! [Konkurs]

0

Nie od dziś wiadomo, że to człowiek mieszka u kota, a nie odwrotnie i że kot jest najważniejszą personą w rodzinie. Nic więc dziwnego, że swoje święto każdy mruczek w skali globalnej obchodzi dwa razy w roku.

8 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Kota, ale podobno w Polsce znacznie popularniejszy jest Światowy Dzień Kota, obchodzony 17 lutego. Warto się zatem szykować z prezentami, pieszczotami i zgodą na wszystko, łącznie z drapaniem kanapy.

Bez względu na to, czy kot jest rudy, czarny, w plamki, pręgi czy cętki, rasowy czy podwórzowy, na pewno dla właściciela pozostanie najpiękniejszym, najkochańszym i najzabawniejszym stworzeniem. Czytelników Swidnica24.pl przy okazji Światowego Dnia Kota zachęcamy do pochwalenia się swoimi pupilami! Na zdjęcia z imieniem kota i krótkim opisem czekamy do 16 lutego 2020 roku. Wszystkie fotografie zostaną 17 lutego opublikowane na portalu Swidnica24.pl. Jury w sposób absolutnie subiektywny ze wszystkich nadesłanych fotografii wybierze zdjęcie dnia, a autora nagrodzimy podwójną wejściówką do Cinema3D.

Zdjęcie (jedno), krótki opis oraz imię i nazwisko właściciela kota wraz z numerem tel. (do wiadomości redakcji) należy przesyłać na adres [email protected]. W temacie proszę wpisać KOT.

/red./

Poprzedni artykułStrażacy z Roztoki mają nowy wóz
Następny artykułTrwa remont kolejnego odcinka „modliszówki”. Na razie pod topór poszły drzewa [FOTO/VIDEO]