Strona główna 0_Slider „Zamiast fajerwerka dla zwierzaka wyżerka”. Zebrali tonę karmy dla podopiecznych schroniska!

„Zamiast fajerwerka dla zwierzaka wyżerka”. Zebrali tonę karmy dla podopiecznych schroniska!

1

W tym roku Świebodzice nie świętowały nadejścia Nowego Roku pokazem pirotechnicznym. Zamiast miejskiej imprezy z fajerwerkami przeprowadzona została zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt ze świdnickiego schroniska. Właśnie podsumowano jej rezultat!

Udało się uzbierać tonę karmy dla zwierząt przebywających w schronisku w Świdnicy oraz dla podopiecznych Fundacji „Na pomoc Zwierzętom” z Boguszowa Gorc. Ponadto darczyńcy przekazali dużą ilość akcesoriów, tj. koce, kojce, a także 1 344,00 zł – wyliczają urzędnicy ze świebodzickiego magistratu. W akcję włączyło się bardzo wielu świebodziczan, placówki oświatowe, firmy, a także jednostki podległe Urzędowi Miejskiemu.

Od momentu kiedy przekazaliśmy informację o akcji odzew był natychmiastowy. Jak się okazało ludzi o wielkich sercach w Świebodzicach jest mnóstwo. Otrzymaliśmy także od mieszkańców wiele opinii na temat tego, że akcja jest bardzo słuszna, w związku z powyższym w przyszłości będzie kontynuowana. Organizatorem akcji był Miejski Dom Kultury oraz Miasto Świebodzice – dodają urzędnicy.

/UM Świebodzice, opr. mn/

Poprzedni artykułCinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na „Psy 3. W imię zasad”!
Następny artykułMaturzyści po raz szesnasty zatańczą poloneza na Rynku