Strona główna 0_Slider Wymusił pierwszeństwo i zablokował przejazd

Wymusił pierwszeństwo i zablokował przejazd [VIDEO]

28

Kolejny przypadek niewłaściwego zachowania kierowcy poruszającego się ulicami Świdnicy został zarejestrowany przez samochodową kamerę. Tym razem nagranie wykonano na rondzie Orląt Lwowskich, u zbiegu ulic Westerplatte, Śląskiej i Miłego Dnia.

Na nagraniu wykonanym 3 stycznia około godziny 15.00 widać, jak kierowca auta osobowego, znajdując się na rondzie musiał hamować z powodu wymuszeniu pierwszeństwa przez kierowcę ciężarówki, który wjechał na skrzyżowanie, a następnie zatrzymał się, co z kolei wywołało wyjątkowo głośną reakcję kierującego osobówką. Kto miał rację w tej sytuacji? Wnioski można wyciągnąć na podstawie zapisu wideo.

Przypominamy, że Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu stworzyła na swojej stronie internetową specjalną sekcję “Stop agresji drogowej”. Nagrania dokumentujące rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego, a także przejawy agresji ze strony uczestników ruchu drogowego można przesyłać na adres [email protected], wraz z informacją dotyczącą czasu i miejsca zdarzenie, danych pojazdu oraz danych kontaktowych zgłaszającego.

/red./

nagranie nadesłane przez czytelnika Swidnica24.pl