Wspaniały polonez, świetny program artystyczny i zabawa do białego rana. Tegoroczni maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego bawili się na sto dni przed najważniejszym egzaminem w świdnickim Hotelu Esperanto.

W balu maturalnym wzięło udział około 120 maturzystów. Zabawę rozpoczął tradycyjny polonez poprowadzony przez dyrektora Roberta Kaśkowa. Później Kasprowiczanie wznieśli toast lampką szampana za pomyślność egzaminów i rozpoczęli tańce.
/Tekst i foto: Artur Ciachowski






![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)


