Strona główna 0_Slider Nie było mocnych na Iskrę Kochlice

Nie było mocnych na Iskrę Kochlice [FOTO]

0

Siedem meczów i siedem zwycięstw… Z takim imponującym dorobkiem zakończyli zmagania młodzi piłkarze Iskry Kochlice. Poznaliśmy tym samym najlepsze drużyny drugiego dnia szesnastej edycji turnieju Silesian Winter Cup, skierowanego do zawodników w kategorii wiekowej U-9. 

Triumfatorzy byli nie do zatrzymania dla wszystkich zespołów rywalizujących podczas dzisiejszych zawodów. W fazie grupowej pokonali 3:0 Parasol II Wrocław, 4:0 AP Namysłów, 7:1 GCKiS Żarów, 8:0 AS Milicz i aż 12:0 gospodarzy – Gryfa II Świdnica. W półfinale kochliczanie odprawili z kwitkiem Parasol I Wrocław (3:1), a w decydującym boju ponownie stanęli naprzeciwko Parasola II Wrocław. Iskra podobnie jak w fazie grupowej okazała się lepsza, ale tym razem zwyciężając 3:1. W meczu o trzecią lokatę Parasol I Wrocław pokonał pokonał 1:0 Akademię Piłkarską Dzierżoniów. Podobnie jak w piątek niezbyt dobrze wypadli gospodarze – przedstawiciele UKS-u Gryf Świdnica. Młodzi świdniczanie zajęli jedenaste i dwunaste miejsce.

W niedzielę, 29 grudnia do walki staną piłkarze w kategorii wiekowej U-10. Na starcie tradycyjnie znajdzie się 12 zespołów przydzielonych do 2 grup. Szczegóły można znaleźć pod linkiem: http://www.silesiancup.pl/

Klasyfikacja końcowa:
1. Iskra Kochlice
2. Parasol II Wrocław
3. Parasol I Wrocław
4. AP Dzierżoniów
5. AP Namysłów
6. Piast Zawidów
7. Victoria Wałbrzych
8. AS Milicz
9. GCKiS Żarów
10. MKP Wołów
11. Gryf I Świdnica
12. Gryf II Świdnica

Najlepszy bramkarz: Michał Matusiewicz (MKS Parasol II Wrocław)

Król strzelców turnieju: Natan Szatkowski (MKS Parasol II Wrocław)

Najlepszy zawodnik: Szymon Szabłowski (KS Iskra Kochlice)

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułZbierały siatkarskie szlify w Jaworze
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Równa