Strona główna 0_Slider Młodzi piłkarze dali radę

Młodzi piłkarze dali radę [FOTO]

0

Blisko stu młodych piłkarzy przystąpiło w hali sportowej w Witoszowie Dolnym do rywalizacji w kolejnym turnieju z cyklu „JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2019/2020”. W zmaganiach rocznika 2013 wzięło udział 10 zespołów ze Świdnicy, Żarowa, Jawora, Świebodzic i Wałbrzycha.

Podobnie jak przed dwoma tygodniami nie liczył się wynik i nie prowadzono klasyfikacji końcowej. Najważniejsza była dobra zabawa, gra i nabieranie turniejowego doświadczenia przez młodych adeptów futbolu. Na koniec każdy z zawodników otrzymał taki sam medal i zostały zwycięzcą turnieju. Na starcie pojawiło się łącznie 10 zespołów reprezentujących takie kluby jak JTS Jawor, Silesia Żarów, Diament Wałbrzych, Kinder Świebodzice, AP 13 Świdnica i Polonia-Stal Świdnica. Walka toczyła się równocześnie na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach, a każda z drużyn rozegrała aż 8 spotkań, spędzając na boisku blisko 2 godziny.

Cykl turniejów piłkarskich “JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup” jest jednym z laureatów tegorocznego głosowania mieszkańców naszego województwa w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk. Projekt dofinansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułOficer dyżurny po służbie zatrzymał pijanego kierowcę
Następny artykułKoncert Karnawałowy w Świdnicy [KONKURS]