Strona główna 0_Slider Magiczne widowisko „Królowa Śniegu” w świdnickim teatrze

Magiczne widowisko „Królowa Śniegu” w świdnickim teatrze [KONKURS]

0

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, znów odwiedzi  Świdnicę. Tym razem artyści w unikalny sposób – śniegiem, piaskiem i światłe, opowiedzą jedną z najpiękniejszych zimowych baśni. Spektakl „Królowa Śniegu” zaplanowano w styczniu nowego roku.

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni – zaprasza na widowisko organizator.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

„Królowa Śniegu” w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny odbędzie się 24 stycznia 2020 r. o godz. 18.30 w Teatrze Miejskim w Świdnicy, przy ul. Rynek 43.

Bilety w cenie: 70zł/75zł/85 zł, dostępne na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz na www.teatrpiasku.pl

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na to magiczne widowisko w Świdnicy. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu, odpowiedzieć na pytanie: Z jakim spektaklem Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zagościł poprzednim razem w Świdnicy? Wiadomość zatytułowaną „Królowa Śniegu” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułWyjazdowy triumf Szarych Wilków
Następny artykułPorażka z GKS-em, Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica mistrzem jesieni! [FOTO]