Strona główna 0_Slider Listopad w obiektywie czytelników

Listopad w obiektywie czytelników [KONKURS]

0

Zachwycające krajobrazy, niezwykłe miejsca, niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty? Prześlij zdjęcie wykonane w listopadzie w Świdnicy lub w okolicach i wygraj bilety do kina.

Ami na spacerze z wnuczką Viktorią, 17 listopada 2019, fot. Dariusz Nowaczyński

Zapraszamy do kolejnego konkursu z cyklu „Najlepsze zdjęcie miesiąca”. Tym razem w obiektywie mijający listopad, w którym z pewności nie brakuje ciekawych kadrów, ujmujących piękno przyrody czy architektury Świdnicy lub okolic. Fotografie mogą przedstawiać też niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty wykonane w tym miesiącu.

Do konkursu można zgłosić tylko jedno zdjęcie, własnego autorstwa. Należy je przesłać na adres: [email protected]. Mail musi zawierać także imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgodę na publikację na portalu Swidnica24.pl. Wiadomość należy zatytułować: „Zdjęcie miesiąca”.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają zaproszenia do kina. Do wygrania jest aż 14 biletów na dowolne seanse w świdnickim Cinema3D. Ponadto wszystkie przesłane do redakcji zdjęcia zostaną zamieszczone w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”.

Na fotografie czekamy do 30 listopada.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcie: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułZ miłości do koni. Wystawa i spotkanie autorskie w Białym Lesie
Następny artykułI Świdnicki Turniej Zawodoznawczy