Strona główna 0_Slider Komedia „Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania” już wkrótce na deskach świdnickiego...

Komedia „Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania” już wkrótce na deskach świdnickiego teatru [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

W zabawnej komedii o „kochaniu” świdnicka publiczność będzie mogła zobaczyć – Katarzynę Skrzynecką, Piotra Gąsowskiego, Magdalenę Margulewicz oraz Jakuba Przebindowskiego. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” na deskach teatru miejskiego w Świdnicy już 22 listopada. Sztuka będzie grana tego dnia dwukrotnie – o godz. 17.30 i 20.15.

Spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów (Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Magdalena Margulewicz oraz Jakub Przebindowski), w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w reż. Krzysztofa Jasińskiego, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o „kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny, lecz bez wulgaryzmów, z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia. W tej komedii brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć, czy doświadczenie w tych sprawach – zapraszają na spektakl organizatorzy.

Bilety w cenie – 70zł(balkon)/90zł(parter) do nabycia na stronach:

Kto wygrał zaproszenia na spektakl?
Dla naszych czytelników mieliśmy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w Świdnicy. By je otrzymać, wystarczyło w konkursowym zgłoszeniu napisać: napisać imię i nazwisko autora tej sztuki. Prawidłowa odpowiedź to: Zbigniew Książek. Laureatami konkursu zostali: Żaneta Ślęczka i Tomasz Chorostkowski. Gratulujemy!

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułZbliża się VIII Świebodzickie Dyktando
Następny artykułZakończyć rundę zwycięstwem. Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica walczy o ligowe punkty w Prusicach! [RELACJA LIVE]