Strona główna 0_Slider Grad goli, walka i znakomite emocje… To było święto dziecięcego futbolu

Grad goli, walka i znakomite emocje… To było święto dziecięcego futbolu [FOTO]

0

Aż 10 drużyn przystąpiło do rywalizacji w drugim turnieju piłkarskiego z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2019/2020. Tym razem do zmagań przystąpili zawodnicy z rocznika 2013 i młodsi. Tego dnia liczyła się gra, świetna zabawa i nabieranie turniejowych szlifów…

W hali sportowej w Witoszowie Dolnym nie było dziś zwycięzców i pokonanych. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej, a każdy uczestnik turnieju otrzymał identyczny, pamiątkowy medal z dzisiejszych zawodów. Nie brakło też innych gadżetów w postaci soczków, jabłek z Sadu Burkatów, a także getrów. Rodzice piłkarzy Polonii-Stali Świdnica przygotowali obfity bufet, a także bardzo atrakcyjną loterię fantową. Jedno jest pewne, tego dnia nie można było narzekać na brak emocji i tych czysto sportowych, jak i tych poza areną zmagań.

Oprócz trzech drużyn gospodarzy – Polonii-Stali Świdnica, w turnieju wzięły udział dwie ekipy Parasola Wrocław, dwa zespoły Silesii Żarów, UKS Lechia Dzierżoniów, AP 13 Świdnica oraz Hejszowina Radków. – Dziękuję serdecznie wszystkim trenerom za udział i znakomite przygotowanie zawodników do udziału w turnieju. Wszystkim młodym piłkarzom gratuluję z kolei fantastycznej gry i emocji, jakie nam zapewnili. Podziękowania również dla wszystkich kibiców za głośny i kulturalny doping, a także rodzicom naszych młodych zawodników z Polonii-Stali za przygotowanie pysznego stoiska gastronomicznego i organizację emocjonującej loterii fantowej – komentuje Szymon Majcherczyk, opiekun biało-zielonych adeptów futbolu, gospodarzy dzisiejszej imprezy.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułZbliża się 12. Świdnicki Bieg Niepodległości!
Następny artykułZmarła Irena Trzcińska, nestorka świdnickiego rzemiosła