Strona główna 0_Slider Zbierają podarunki dla dzieci z dwóch szpitali

Zbierają podarunki dla dzieci z dwóch szpitali

0

Już po raz szósty ruszyła akcja Dzieci Dzieciom, organizowana przez uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przy ogromnym zaangażowaniu rodziców, władz gminy i lokalnych przedsiębiorców. Dary trafią w okresie świątecznym do najmłodszych pacjentów, którzy nie mają szans tego pięknego czasu spędzić w domu.

Nasze działania wspierają również Polskie Koleje Państwowe w Wałbrzychu,  Zakład Porcelany Stołowej w Jaworzynie Ślaskiej, Zakład Cukierniczy „Śnieżka” ze Świebodzic, JWK Lubliniec i wiele innych. Pragniemy zaznaczyć że nie jesteśmy ani fundacja ani instytucja charytatywna. Nie zbieramy pieniędzy. Pragniemy jedynie uszczęśliwić dzieci w prosty sposób – obdarowując je prezentami – podkreślają organizatorki, Anna i Małgorzata.

Potrzebne są kredki, długopisy, malowanki, pluszaki, kubki, smycze, które jak co roku trafią do podopiecznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi z oddziałów kardiologii i kardiochirurgii. W tym roku akcja obejmie również dzieci z wrocławskiej Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych przy ulicy Chałubińskiego we Wrocławiu. Wszystkie dary trafią do małych pacjentów. – Dodatkowo szykujemy kartony klocków itp.rzeczy na szpitalne oddziały świetlicowe. Wierzymy, że choć w niewielkim stopniu wniesiemy magię świąt do szpitalnej rzeczywistości – mówią organizatorki.

Dary można przynosić do Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Ślaskiej do początku grudnia tego roku. Więcej informacji pod numerem tel. 665-234-145.

/opr. red./
Zdjęcie udostępnione przez organizatora

Poprzedni artykułO co pytać rekrutera na rozmowie kwalifikacyjnej?
Następny artykułSą chętni do renowacji Parku Młodzieżowego