Strona główna 0_Slider Zostań twarzą kalendarza! Dochód wesprze schronisko dla zwierząt

Zostań twarzą kalendarza! Dochód wesprze schronisko dla zwierząt

0

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy ogłosiło oryginalny konkurs, skierowany do osób, które adoptowały zwierzaki. Zdjęcia laureata i wyróżnionych ozdobią kalendarz na 2020 rok.

Zdjęcie FMP

Co roku oddajemy do adopcji kilkaset zwierząt, więc gorąco liczymy na kreatywne pomysły i wsparcie w naszej misji – mówi Adriana Kaszuba, prezes Fundacji Mam Pomysł, prowadzącej schronisko. – Poszukujemy pomysłu na promocję adopcji naszych podopiecznych i czekamy na prace konkursowe właścicieli byłych podopiecznych placówki, w terminach wskazanych w regulaminie. Zwycięzca weźmie udział w sesji zdjęciowej 6 października na terenie naszej placówki, jego zdjęcie będzie promować kalendarz i stanie się okładką, a jego pomysł wdrożymy do realizacji w najbliższym czasie. 12 wyróżnionych również weźmie udział w sesji zdjęciowej i zaszczycą nas swoim wizerunkiem w kolejnych miesiącach roku. 

Kalendarz ma mieć podwójną misję w roku 2020, stąd jego wyjątkowość – dodaje Adriana Kaszuba. – Po pierwsze: zyskamy projekt osoby spoza naszego zespołu, ze świeższym podejściem, który wspomoże promocję adopcji naszych psów i kotów (sam kalendarz z właścicielami i naszymi byłymi podopiecznymi już będzie niósł takie przesłanie), ale po drugie: dochód z jego sprzedaży pomaga nam leczyć, doposażać schronisko w klatki dla zwierząt i inne akcesoria, żywić specjalistycznymi karmami. 

Wszystkie informacje znajdują się na stronie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy: http://bit.ly/kalendarzFMP2020

Poprzedni artykułOdprawili z kwitkiem rywala ze Środy Śląskiej
Następny artykułNowoczesne wnętrze – jak to zrobić?