Strona główna 0_Slider Walczymy o pełną pulę w Bardzie

Walczymy o pełną pulę w Bardzie [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica mierzą się na wyjeździe z ekipą Unii Bardo. Mecz rozpoczął się o 16.00, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Rozpoczynamy spotkanie.

Skład świdniczan: B. Kot, Paszkowski, Barros, Orzech, Białas, Sowa, Szuba, Białasik, Myrta, Chajewski, Emeka.

4′ – początek bardzo nerwowy z naszej strony. Spora liczba strat i niedokładności.

10′ – z rzutu wolnego piłkę dośrodkowuje Szuba, ale czujni są defensorzy Unii.

12′ – dobrze do uderzenie złożył się Chajewski, lecz w ostatniej chwili został zablokowany przez defensora rywali.

16′ – błyskawiczna kontra świdniczan, Szuba nieprzepisowo powstrzymywany przez przeciwnika – żółta kart.a

17′ – głową próbował uderzać Sowa – piłkę złapał golkiper miejscowych.

22′ – no i niestety tracimy pierwszego gola w tym spotkaniu. Defensywa gości rozmontowana przez rywali i w sytuacji sam na sam Kota pokonał Łaszczewski. 1:0 dla Unii Bardo!!!

26′ – jak na razie wygląda to delikatnie mówiąc nie najlepiej. Brakuje przede wszystkim dokładności w naszych akcjach ofensywnych, a i z tyłu wyglądamy dziś słabiej.

27′ – dobra okazja do wyrównania – uderzenie Szuby z rzutu wolnego trafia w mur, później przy dobitce dobrze interweniuje bramkarz.

32′ – żółta kartka za dyskusje dla Chajewskiego.

35′ – niewiele się niestety z naszej perspektywy zmienia – wciąż duża liczba strat i niedokładności.

37′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne, najwyżej wyskakuje bramkarz Unii i pewnie łapie piłkę.

39′ – w dobrej sytuacji znalazł się Emeka, który ruszył wprost na bramkarza Unii, ale w ostatniej chwili został powstrzymany i wciąż jest 1:0 dla Unii.

41′ – Emeka odgrywa do Myrty, ten strzela bardzo niedokładnie.

43′ – znów ostre dośrodkowanie w pole karne Unii – obrońcy i bramkarz są na razie czujni.

45′ – dwa rzuty rożne bite przez Chajewskiego również nie przyniosły powodzenia choć do dużego wysiłku został zmuszony golkiper miejscowych.

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

Wracamy do gry – bez zmian w składzie.

46′ – Emeka wydawało się był ewidentnie nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala – gwizdek arbitra jednak milczy.

49′ – znów Emeka brutalnie powstrzymywany przez rywala – żółta kartka dla zawodnika Unii.

51′ – bardzo groźna sytuacja dla Unii, w ostatniej chwili interweniował Kot.

52′ – Tomasz Zieliński skutecznie uderza głową – Unia Bardo prowadzi już 2:0!!!

54′ – Paszkowski – żółta kartka.

57′ – podwójna zmiana w drużynie miejscowych – boisko opuszczają Białas i Chajewski, w ich miejsce Ł. Kot oraz Baumgarten.

62′ – bardzo mocno ruszamy do ataku, nie mając już nic do stracenia. Oby to przyniosło efekt i starczyło czasu.

67′ – stratę Sowy ratuje Kot – mogło być już 3:0 dla gospodarzy.

70′ – jeden z rywali zagrywa ręką we własnym polu karnym – mamy jedenastkę!

71′ – Szuba niestety przegrywa pojedynek z bramkarzem i wciąż przegrywamy 0:2!

75′ – Paszkowski zastąpiony przez Orzechowskiego.

75′ – Skowronek wykorzystuje kolejny fatalny błąd w obronie naszej drużyny i trafia na 3:0!!!

81′ – Myrta groźnie uderzył z głowy – piłkę odbił bramkarz.

82′ – piłka w końcu wpada do sieci Unii – niestety zasygnalizowana pozycja spalona.

86′ – jak nie idzie to nie idzie – Sowa obija poprzeczkę bramki Unii.

88′ – mamy rzut wolny z okolicy 16. metra – Szuba uderza niestety tylko w mur. Walczymy do końca chociaż o zaliczenie honorowego trafienia.

koniec meczu – przegrywamy po bardzo słabym występie 0:3!