Strona główna Temat dnia Motocykliści dla Kai

Motocykliści dla Kai [FOTO]

0

Motocykliści ze świdnickiego klubu Rider włączyli się do akcji pomocy dla Kai, która po ciężkim wypadku pozostaje w śpiączce. W Pszennie trwa piknik i koncerty.

Kaja ma 21 lat. Jest pełną energii dziewczyną o wielu pasjach,która preferuje sportowy tryb życia i zawsze dąży by być najlepsza w tym co robi,dzięki swojej determinacji zawsze się jej to udaje. Dziś chciałaby spotykać się z przyjaciółmi i spełniać swoje marzenia. Ale niestety los sprawił, że śpi i sama potrzebuje bajki z dobrym zakończeniem – mówią rodzina i przyjaciele 21-latki z Jaworzyny Śląskiej.

Cały jej świat zawalił się w dniu wypadku, 22 maja 2019 roku, do którego doszło na drodze krajowej nr 35 pod Tworzyjanowem.  Od tego czasu Kaja jest w śpiączce. Doznała rozległego urazu mózgu. Aktualnie przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym UM we Wrocławiu, gdzie jest rehabilitowana i przygotowywana do podjęcia próby wybudzenia. Na leczenie i dalszą rehabilitację potrzebne są środki.

Klub motocyklowy Rider Świdnica już teraz zaprasza do Pszenna, gdzie trwa charytatywny piknik. Podczas wydarzenia odbędą się liczne licytacje, w tym m.in. dwóch biletów na lot balonem ufundowanych przez Krzysztofa Zaparta, czy też bonów podarunkowych do realizacji na strzelnicy w Świdnicy przy ulicy Łącznej. Piknik potrwa do 22.00, przy ulicy Kolejowej 22 w Pszennie. Ze szczegółami można się zapoznać na stronie wydarzenia.

/red./
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński