Strona główna 0_Slider Ruszyły bokserskie emocje. Galeria Świdnicka opanowana przez pięściarzy!

Ruszyły bokserskie emocje. Galeria Świdnicka opanowana przez pięściarzy! [FOTO]

0

Oficjalnie ruszyły dziś w Galerii Świdnickiej zmagania w ramach trzynastej edycji Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Wiesława Rudkowskiego. Dwudniowa rywalizacja zakończy się w niedzielę, 29 września. 

Oficjalne badania i ważenie zawodników odbyły się w godzinach porannych w Hotelu Sportowym w Świdnicy. Od 15.00 w Galerii Świdnickiej kibice są już świadkami pełnych emocji bokserskich pojedynków, a oglądać jest kogo. Na starcie zameldowało się bowiem około 80 zawodniczek i zawodników z Polski, Czech, Niemiec, Włoch i Ukrainy. W niedzielę dokończenie zmagań, które zaplanowano w godzinach 10.30 – 13.00.

Na starcie nie brakuje oczywiście gospodarzy – przedstawicieli Boks Polonii Świdnica, którzy liczą na równie dobry występ jak przed rokiem. Przypomnijmy, że podczas XII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Wiesława Rudkowskiego nasi pięściarze spisali się na medal.  Drugie miejsca zajęli Damian Wis i Kuba Sternalsky. Zwycięzcami swoich kategorii wagowych i wiekowych zostali natomiast Wiktoria Lulek, Kuba Szczypiński, Daniel Mizera oraz Grzegorz Dwornik.

/MDvR/
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułDuńska firma DBI rozbudowała oddział w Świdnicy [FOTO]
Następny artykułNie tylko seniorzy dają się nabrać oszustom