Strona główna 0_Slider Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Najlepsi uczniowie nagrodzeni [FOTO]

0

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, laureaci olimpiad i zawodów sportowych zostali nagrodzeni przez starostę świdnickiego. Gratulacje i czeki otrzymali podczas uroczystości w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy.

Łącznie nagrodzono 154 uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym, byli finalistami olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz osiągnęli szczególne sukcesy sportowe. Łączna kwota przyznanych nagród to 59 900 zł.

Nagrody po 500 zł otrzymało 24 najlepszych maturzystów, od 200 do 500 złotych przypadło 73 finalistom konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz od 300 do 500 złotych 57 zdobywcom laurów sportowych.

Lista stypendystów nagrodzonych za wyniki w nauce:

Nazwa Szkoły Imię i Nazwisko
Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy 1. Natalia Jakóbowska
2.Dagmara Lewińska
Zespół Szkół Hotelarsko -Turystycznych w Świdnicy 1. Wiktoria Śliwowska
2. Wiktoria Czerwonka
Zespół Szkół Budowlano- Elektrycznych w Świdnicy 1. Jakub Kanicki
2. Michał Banaś
Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy 1. Martyna Zwolińska
2. Anna Bialik
Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy 1. Michał Spisak
2. Michał Rawicki
Zespół Szkół w Strzegomiu 1. Adrian Kowalski
2. Emilia Stempin
Zespół Szkół w Żarowie 1. Paulina Zywer
2. Kacper Kulpiński
I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy 1. Kacper Poradzisz
2. Jakub Zatoń
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy 1. Gabriela Rzepka
2. Katarzyna Chamera
III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy 1. Zuzanna Urbanik
2. Aleksandra Miezgiel
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach 1. Hubert Muszyński
2. Luiza Wierzbicka
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu 1. Michał Bednarski
2. Lena Data

Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy:

1. Dominika Oskwarek
2. Urszula Zięba
3. Vita Anishchenko
4. Patrycja Smolakowska
5. Angelika Felter

Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy:

1. Katarzyna Brodziak
2. Aleksandra Buła
3. Wiktor Chromy
4. Kinga Wilk
5. Klaudia Klima
6. Klaudia Tomasik
7. Paulina Słomska
8. Aleksandra Madej

Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy:

1. Krzysztof Jędrzejczyk
2. Dawid Król
3. Michał Spisak
4. Kacper Sowa
5. Szymon Mazur

Zespół Szkół w Strzegomiu:

1. Angelika Idczak
2. Michał Pawlica

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

1. Wojciech Drochomirecki
2. Daniel Kozar
3. Mikołaj Kowalczyk
4. Mikołaj Deptalski
5. Adam Budziński
6. Jakub Zatoń
7. Maciej Śliwowski
8. Bartosz Sierzputowski
9. Elżbieta Wiśniewska
10. Magdalena Nowicka
11. Tomasz Hałas
12. Marcelina Klimkowska
13. Łucja Bańkowska
14. Igor Lenkiewicz
15. Róża Krawczyk

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy:

1. Karolina Warzecha
2. Kinga Kępa
3. Andrzej Kukla
4. Sebastian Melańczuk
5. Michał Butmankiewicz
6. Michał Pfanhauser
7.Angelika Chanas
8. Mateusz Drąg
9. Maksymilian Zabijak
10. Mateusz Wojewodzic
11. Hanna Kusideł
12. Tomasz Kamionka
13. Aleksandra Kośna
14. Martyna Kordiak
15. Nadia Antonowicz
16. Konrad Sosnowski
17. Grzegorz Kaczmarek
18. Aleksandra Nowakowska
19. Elżbieta Tądel
20. Dominika Janczyszyn

III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

1. Roksana Blicharska
2. Kacper Grzęda
3. Konrad Marcjan
4. Daria Miechurska
5. Wiktoria Stamborska
6. Katarzyna Szulc

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach:

1. Zofia Brzozowiec
2. Anna Bułas
3. Julia Partyka

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu:

1. Amelia Kowal
2. Karolina Kubicka
3. Izabela Trojanowska
4.Radosław Mirocha
5. Paweł Balawender
6. Joanna Szczepanowska
7. Angelika Szymańska
8. Jakub Podlewski
9. Wiktoria Rakoczy

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu:

1. Paweł Balawender

***

Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy:

1. Małgorzata Dąbrowska

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy:

1.Tomasz Paździora
2. Jakub Szczypiński
3. Sebastian Borowski
4. Adam Chmiel
5. Wojciech Jabłoński
6. Rafał Kopyciak
7. Karol Kozak
8. Jan Lepka
9. Maksymilian Paleń
10. Rafał Wiszniowski
11. Dawid Pęczar
12. Kamil Stadnik

Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy:

1. Malwina Bober
2. Marta Bocian
3. Karolina Gołębiowska
4. Alicja Januś
5. Magdalena Kania
6. Daria Liwuś
7. Zuzanna Miezgiel
8. Barbara Ryba
9. Dominika Rutowicz
10. Julia Sobkowicz
11. Julita Kraszkiewicz

Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy:

1. Jakub Szydełko
2. Kamil Guźliński
3. Krystian Dobrzański
4. Damian Starowicz

Zespół Szkół w Strzegomiu:

1. Patryk Cender

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

1. Julia Gillmaier
2. Eliza Gierwatowska
3. Jakub Pierzak

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy:

1. Wiktoria Turek
2. Anna Wierzbicka
3. Aleksandra Jakubik
4. Natalia Łużna
5. Liwia Misztal
6. Martyna Dymnicka
7. Aurelia Wolak
8. Aleksander Ingram
9. Paweł Starosta
10. Karol Wieczorek
11. Jakub Zaremba
12. Olgierd Etel

III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

1. Daniel Siedlecki
2. Martyna Mojsa
3. Magdalena Sochowicz
4. Aleksandra Tomala

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach:

1. Julia Furtyk
2. Mikołaj Matuszak

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu:

1. Jakub Burkiewicz
2. Aleksandra Chmielińska
3. Amelia Mokrzycka
4. Marcel Zabijak
5. Norbert Berestecki
6. Michał Kula
7. Krystian Perchun

/mn/

fot. Dariusz Nowaczyński