Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

4

Na chodnikach, przejściach dla pieszych, a czasem nawet na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świdnica, ulica Równa:

Świdnica, ulica Siostrzana:

Świdnica, ulica Bolka Świdnickiego:

Świdnica, ulica Budowlana:

Świdnica, ulica Piotra Skargi:

Świdnica, ulica Kozara-Słobódzkiego:

Świdnica, ulica Spółdzielcza:

Świdnica, ulica Strzegomska:

Świdnica, ulica Strzelińska (zablokowany wyjazd):

Świebodzice, Bolesława Chrobrego/Królowej Elżbiety:

Świdnica, ulica Ułańska:

Świdnica, ulica Westerplatte (“dziki komis blokujący chodnik”):

Świdnica, ulica Wrocławska:

Świdnica, ulica Żeromskiego:

Świdnica:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/