Strona główna Sport Piłka ręczna Komplet ośmiu sparingowych porażek, teraz czas na ligę…

Komplet ośmiu sparingowych porażek, teraz czas na ligę…

0

Bez zwycięstwa zakończyli okres przygotowawczy do nowego sezonu piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica. Wynik to nieco niepokojący, ale pamiętajmy, że forma ma przyjść na ligę, a w połowie meczów testowych podopieczni trenera Krzysztofa Terebuna mierzyli się z wyżej notowanymi rywalami.

W piątek, 6 września w Sosnowcu rozegrano dwa mecze. Pierwszy w formacie 2×30 minut gospodarze wygrali 30:27, w drugim (3×25 minut) miejscowi zwyciężyli 38:35. Warto odnotować debiut w pierwszym zespole juniora Damiana Bobera. Przypomnijmy, że we wcześniejszych sparingach ŚKPR przegrywał 24:25 z Dziewiątką Legnica (II liga), 17:22 z HC TJ Nachod (I liga czeska), 28:33 i 24:37 z Grunwaldem Poznań (I liga), 33:43 z AZS-em Zielona Góra (I liga) i 26:27 z SV KOWEG Görlitz e.V. (IV liga niemiecka). Rozgrywki w II lidze rozpoczną się 14 września. ŚKPR czeka wyjazd do Orlika Brzeg.

Zagłębie Sosnowiec – ŚKPR Świdnica 30:27

ŚKPR: Olichwer, Jabłoński, Wiszniowski – Pęczar 5, Jaroszewicz 5, Borowski 4, Starosta 3, Wołodkiewicz 3, Dębowczyk 3, Redko 1, Chmiel 1, Etel 1, Pierzak 1, Bober

Zagłębie Sosnowiec – ŚKPR Świdnica 38:35

ŚKPR: Olichwer, Jabłoński, Wiszniowski – Chmiel 5, Etel 5, Starosta 5, Borowski 4, Dębowczyk 4, Redko 4, Jaroszewicz 2, Wołodkiewicz 2, Bober 2, Pierzak 1, Pęczar 1

Poprzedni artykułZacięta walka z czasem, kolejny Rally Masters dobiegł końca [DUŻO ZDJĘĆ]