Strona główna 0_Slider Mamy zapraszają na Tydzień Bliskości

Mamy zapraszają na Tydzień Bliskości

0

Już po raz piąty świdnickie stowarzyszenie „Mamy co kochamy” zaprasza na Tydzień Bliskości. Cykl warsztatów rozpocznie się w październiku.

Zdjęcie archiwalne

V Świdnicki Tydzień Bliskości to coroczny cykl warsztatów i spotkań dla rodziców.
Zarówno w tym roku, jak i latach poprzednich, przygotowaliśmy dla was mnóstwo ciekawych informacji związanych z tematyką BLISKOŚCI – zapewniają organizatorki.


Będzie masaż Shantala, spotkanie z doradcą laktacyjnym, przybliżymy tematykę noszenia dzieci w chustach, a najmłodsi będą mogli uczestniczyć w warsztatach umuzykalniających, natomiast dorośli odkryć komunikację językiem serca – wyliczają.

Na wybraną rodzinę czeka niespodzianka – profesjonalna rodzinna sesja fotograficzna. Wszystkie warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują na nie wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – link poniżej:

https://evenea.pl/event/708589-3/

Zajęcia od wtorku do czwartku odbywać się będą w Centrum Wspierania Organizacji Samorządowych, Długa 33, Świdnica. Na zajęcia w poniedziałek i piątek stowarzyszenie zaprasza po sąsiedzku i przy okazji na pyszne ciacho do Łakociak Caffe, ul. Długa 31A, Świdnica.

Projekt realizowany przy współpracy z Urzędem Miasta w Świdnicy.

Patronat medialny Swidnica24.pl.

/opr. red./

Poprzedni artykułŚwieżo palona kawa z okolic Świdnicy. Palarnia Blend już otwarta!
Następny artykułZakończenie działalności gimnazjów i zmiany w budżecie. Sesja Rady Powiatu już dziś