Strona główna 0_Slider Kontrowersyjna „Polityka” Patryka Vegi wchodzi do kin!

Kontrowersyjna „Polityka” Patryka Vegi wchodzi do kin! [KONKURS]

13

Zapowiadana jako najbardziej kontrowersyjny film ostatnich lat – „Polityka” w reżyserii Patryka Vegi już 4 września wchodzi do kin. Śmieszne czy tragiczne – kadry skopiowane wprost z polskiej sceny politycznej, znaleźć będzie można właśnie w tej premierowej produkcji. To z tą gorącą nowością kinową związany jest nasz kolejny konkurs filmowy. Do wygrania 12 biletów do Cinema 3D w Świdnicy.

Reżyser znany m.in. z takich produkcji jak „Pittbull”, „Botoks”  czy „Kobiety mafii”, od kilku miesięcy publikował w sieci kolejne fragmenty swojego najnowszego filmu, wywołując takimi działaniami wielkie emocje. Nic dziwnego, w filmie Vegi pojawiają się bowiem sparodiowane kadry zaczerpnięte wprost z polskiej sceny politycznej. W sieci kontrowersyjny twórca pokazał chociażby słynną kolizję kolumny premier Szydło czy wyznanie ojca Tadeusz Rydzyka o bezdomnym, który przekazał mu dwa samochody.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Antek Królikowski, Janusz Chabior, Zbigniew Zamachowski, Daniel Olbrychski czy Maciej Stuhr.

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach – zapowiada Cinema3D.

Czy „Polityka” będzie kolejnym filmem – po mocny i ważnym „Klerze” Wojciecha Smarzowskiego i wstrząsającym dokumencie „Tylko nie mów nikomu” Tomasza Sekielskiego, który bezkompromisowo, choć tym razem przez śmiech, obnaży prawdę o rzeczywistości? Wkrótce przekonamy się o tym w kinach. Premiera „Polityki” już w środę, 4 września. Film będzie można obejrzeć także w Cinema 3D w Świdnicy. Repertuar seansów znaleźć można TUTAJ.

To właśnie z tą wyczekiwaną premierą związany jest nasz kolejny konkurs filmowy. Do wygrania aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należy w przesłanym na adres [email protected] mailu, wymienić: wszystkie produkcje z serii Pittbull, które wyreżyserował Patryk Vega. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 6 września do południa. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/Tekst: Agnieszka Nowicka/

Poprzedni artykułW ZUS łatwiej dla przedsiębiorców. Sami wygenerują zaświadczenia
Następny artykułWrześniowy Targ Ziemi w blasku słońca [FOTO/VIDEO]