Strona główna 0_Slider Kontrowersyjna “Polityka” Patryka Vegi już w kinach!

Kontrowersyjna “Polityka” Patryka Vegi już w kinach! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

12

Zapowiadana jako najbardziej kontrowersyjny film ostatnich lat – „Polityka” w reżyserii Patryka Vegi 4 września weszła do kin. Śmieszne czy tragiczne – kadry skopiowane wprost z polskiej sceny politycznej, znaleźć można właśnie w tej produkcji, którą można obejrzeć w świdnickim Cinema 3D.

Reżyser znany m.in. z takich produkcji jak „Pittbull”, „Botoks”  czy „Kobiety mafii”, od kilku miesięcy publikował w sieci kolejne fragmenty swojego najnowszego filmu, wywołując takimi działaniami wielkie emocje. Nic dziwnego, w filmie Vegi pojawiają się bowiem sparodiowane kadry zaczerpnięte wprost z polskiej sceny politycznej. W sieci kontrowersyjny twórca pokazał chociażby słynną kolizję kolumny premier Szydło czy wyznanie ojca Tadeusz Rydzyka o bezdomnym, który przekazał mu dwa samochody.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Antek Królikowski, Janusz Chabior, Zbigniew Zamachowski, Daniel Olbrychski czy Maciej Stuhr.

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach – zapowiada Cinema3D.

“Polityka” weszła do kin 4 września. Film można zobaczyć także w świdnickim kinie Cinema 3D. Repertuar seansów znaleźć można TUTAJ.

Rozwiązanie konkursu

To właśnie z tą premierą związany był nasz kolejny konkurs filmowy. Do wygrania było aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należało wymienić wszystkie produkcje z serii Pittbull, które wyreżyserował Patryk Vega. Laureatami konkursu zostali: Hieronim Kinast (4 bilety), Marek Kornes (4 bilety) oraz Mariusz Nycz (4 bilety). Gratulujemy!

/opr. mn/