Strona główna 0_Slider Biało-zieloni piłkarze walczą o kolejne punkty

Biało-zieloni piłkarze walczą o kolejne punkty [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica walczą o czwartą wygraną z rzędu. Po dwóch ligowych zwycięstwach i triumfie w ramach Pucharu Polski, przyszedł czas na kolejny mecz o punkty. Naszym rywalem jest ekipa Wiwy Goszcz. Startujemy o 16.00, zapraszamy na RELACJĘ LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Do rozpoczęcia około 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie.

Skład gospodarzy: B. Kot, Paszkowski, Barros, Orzech, Białas, Sowa, Szuba, Białasik, Chajewski, Baumgarten, Emeka.

3′ – już dwa groźne dośrodkowanie w pole karne Wiwy, ale bez zagrożenia.

4′ – strzałem głową bramkarza rywali próbował zaskoczyć Emeka, lecz Rogala był czujny.

7′ – cały czas więcej piłką grają nasi piłkarze, na razie jednak bez poważnego zagrożenia dla bramki przyjezdnych.

9′ – z okolicy 16. metra uderzał Sowa – piłka wysoko nad poprzeczką.

12′ – z ostrego kąta strzelał Dąbrowski – niecelnie.

17′ – zawodnik Wiwy zagrywa ręką we własnym polu karnym – mamy jedenastkę. Wojciech Szuba strzela i jest 1:0 dla gospodarzy!!!!

21′ – wciąż stroną dominującą w tym spotkaniu biało-zieloni, przed momentem za pole gry wygonił się Białasik.

25′ – Emeka odgrywa do Sowy – strzał naszego kapitana niestety niedokładny.

30′ – piłkę głową do Sowy zgrywał Barros – uderzenie głową Wojtka obronił jednak bramkarz Wiwy.

31′ – dobra akcja Białasa – strzał naszego obrońcy wyłapał bramkarz przyjezdnych.

35′ – rzut wolny dla rywali – dośrodkowanie w nasze pole karne, akcję strzałem kończy Moskwa, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką.

42′ – z okolicy narożnika pola karnego uderzał Białas – piłka minęła słupek bramki Wiwy.

koniec pierwszej połowy – wygrywamy 1:0.

Rozpoczynamy drugą połowę.

50′ – świetna akcja polonistów zakończona strzałem Chajewskiego – do akcji wkroczył niestety golkiper przeciwników.

52′ – w ostatniej chwili pojedynek biegowy z napastnikiem Wiwy wygrał Kot.

57′ – piłka wpada do sieci – niestety nie ma 2:0, Emeka był na pozycji spalonej!

60′ – Chajewski uderzał, lecz dobrze spisał się bramkarz.

61′ – mamy 2:0 dla gospodarzy – po uderzeniu Baumgartena piłka odbiła się od słupka, a następnie interweniującego bramkarza i wpadła do sieci!!!

62′ – Myrta zastępuje Emekę.

67′ – kolejna koronkowa akcja gospodarzy, piłka w polu karnym trafia do Chajewskiego, który trafia na 3:0!!!

71′ – potrójna zmiana w naszej ekipie – boisko opuścili Chajewski, Białas i Baumgarten, w ich miejsce Szczygieł, Kozachenko i Orzechowski.

75′ – Barros świetnie złożył się do uderzenia głową, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

76′ – Myrta trafił do sieci, lecz odgwizdany faul na bramkarzu i gol nieuznany.

78′ – groźnie główkował Myrta – piłka minęła jednak światło bramki.

80′ – boisko opuszczają Paszkowski i Orzech, zastępują ich Michałek oraz Florian.

88′ – znakomicie piłkę opanował na prawej flance Szczygieł, a następnie podawał do Myrty. Akcję z wnętrza pola karnego wykończył Robert i jest już 4:0!!!

koniec meczu – wygrywamy 4:0!

Poprzedni artykułDziałkowiczu, nie daj się okraść!