Strona główna Wydarzenia ZUS zaprasza na bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców

ZUS zaprasza na bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców

0

Na cykl szkoleń-seminariów w czasie Tygodnia Przedsiębiorcy wałbrzyski ZUS zaprasza lokalnych przedsiębiorców od 23 do 27 września 2019 roku.

Tegoroczna wrześniowa inicjatywa ZUS dla przedsiębiorców ma zasięg ogólnopolski i wpisuje się w cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy pt. „Pracuję/zatrudniam legalnie” a także w kampanię „Masz wybór”. Dlatego naszym przedsiębiorcom zaprezentujemy zagadnienia związane z rolą płatnika składek, jego obowiązkami, a także kwestią przysługujących świadczeń. Omówimy alternatywy zgłoszenia do ubezpieczeń i konsekwencje opłacania niższych składek, a także udogodnienia dla przedsiębiorców. Podobne inicjatywy będą realizowane w tym samym czasie na terenie całego Dolnego Śląska – tłumaczy Iwona Kowalska-Matis, regionalny rzecznik prasowy ZUS.

W ciągu Tygodnia Przedsiębiorcy w większości placówek ZUS będą odbywały się spotkania, konferencje i konsultacje. Warto w nich wziąć udział gdyż są całkowicie bezpłatne – zachęca Kowalska-Matis. Zaznacza przy tym, że liczba miejsc jest ograniczona. Chcesz zgłosić swój udział – zadzwoń: 74 649 72 45.

/ZUS, opr. mn/